27.08.2018 10:11

Житомирський легкоатлет виборов золото та срібло на чемпіонаті Європи

Житомирський спортсмен Микола Жабняк представляв область у складі збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. Змагання відбувалися 20-26 серпня у Берліні.

Майстер спорту України міжнародного класу Микола Жабняк здобув дві медалі на цьому чемпіонаті. Він став срібним призером у штовханні ядра з результатом 13 метрів 78 сантиметрів, а також виборов золото у метанні диску з результатом 49 м. 83 см.

Національна збірна України посіла друге місце в Європі з 49 медалями, із яких 19 золотих, 22 срібних та 8 бронзових нагород, пропустивши вперед збірну Польщі. Третьою стала Великобританія, з однаковою кількістю медалей (49).

Вітаємо збірну України та нашого Миколу Жабняка і його тренера Єдинача Сергія Миколайовича!

За матеріалами: ЖРЦ "Інваспорт"