04.09.2018 16:13

Житомиряни потрапили у ТОП-3 Athletic Events Running Ranking

Двоє житомирян увійшли у трійку найкращих бігунів 2018 за даними Athletic Events та стали переможцями рейтингу в своїх вікових категоріях.

Віктор Юрченко став другим у загальному рейтингу та переможцем у категорії 50+, а Юрій Мілованов поcів третю сходинку у турнірній таблиці і став першим серед бігунів віком від 40 років.

Athletic Events Running Ranking (AERR) - це рейтинг найкращих бігунів України, до якого можуть потрапити усі бажаючі, хто бере участь у перерахованих проектом змаганнях (перелік є на сайті Athletic Events). У залік йдуть всі старти учасника AERR в яких він взяв участь за кваліфікаційний період. Кожна дистанція має свій коефіцієнт складності, який множиться на набрану кількість очок учасником. Переможець в абсолюті і віковій групі в забігу автоматично отримує 4000 очок. Це максимально можлива цифра на одному забігу. Кожен учасник, який пробіг гірше переможця в діапазоні секунд, отримує певну кількість очок (розрахунок також є на сайті). Топові учасники рейтингу за підсумками бігового року нагороджуються призами від партнерів AERR. 

Житомирські переможці розповідають, що досягти такого результату їм вдалося завдяки великій кількості змагань, у яких вони брали участь. Віктор протягом року, окрім багатьох напівмарафонів, пробіг два марафони та ультрамарафон (100 км), а Юрій взяв участь у дев’яти напівмарафонах та наразі готується до ІІІ Космомарафону, після чого збирається вперше подолати дистанцію 42 кілометри.

І Юрій, і Віктор пробігли обидва Космічні напівмарафони і уже зареєструвалися, щоб втретє подолати дистанцію 21 км. Чоловіки на своєму досвіді доводять, що бігати може кожен, не залежно від віку, ваги і спортивної підготовки. Тож, якщо ви ще вирішуєте, чи брати участь у Космомарафоні, покваптеся, адже реєстрація триватиме ще всього 2 дні.

Незабаром читайте продовження історії на нашому сайті. Ви дізнаєтесь, як 54-річному аматору вдалося подолати дистанцію 100 км, як скинути 25 кг та що це за такий "біговий гурток" у Житомирі.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир