29.05.2018 10:20

Житомиряни виграли 16 медалей на всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики

Збірна Житомирщини взяла участь у ХХV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДі «ПОВІР У СЕБЕ» З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку, яка відбулас у Миколаєві. У здобутку наших спортсменів 16 нагород - дев’ять золотих, дві срібні та п’ять бронзових медалей.

Нашу область представляли сім спортсменів ЖРЦ «Інваспорт» з Потіївської та Любарської спеціалізованих загальноосвітніх шкіл інтернатів.  

Змагання проводилися серед дітей 2-х вікових груп (2003-2004 р.н. – старша група, 2005-2007 р.н. – молодша група). Спортсмени змагалися протягом трьох днів.

Рівних на дистанції 100, 200 та 400 метрів не було Кузьмінчукам Вікторії та Ярославу. Саме вони із трьох можливих дисциплін взяли по три золоті винагороди кожен.

Яценко Олександр здобув золоту медаль з бігу на 100 метрів, срібну на на 60 метрів та бронзову з метання м’яча.

Степаницький Віталій показав найкращий результат у метанні м’яча та фінішував третім на дистанції 100 метрів.

Гордієнко Олег здобув золото на 100 метрів, срібло у стрибках в довжину та бронзу з бігу на 60 м.

Горкуша Юліана дві бронзові нагороди з метання м’яча та бігу на 100 м.

Всього у цьому році у фінальних змаганнях ХХV спартакіади "Повір у себе" взяли участь 230 спортсменів із 23 областей України.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» вітає спортсменів та їх тренерів Лесика Віталія Яковича (Любарська СЗОШ-і) та Харковця Олександра Володимировича (Потіївська СЗОШ-і)!

Спортивний Житомир