05.03.2018 11:12

Житомиряни виграли три медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору

Три нагороди здобули легкоатлети ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» у м. Бахмуті Донецької області, де відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, розумово фізичними вадами та ураженням опорно-рухового апарату.

Захищати честь Житомирщини поїхало шість кращих легкоатлетів області і всі принесли свій вклад в загальний кошик команди. На призовий подіум сходили підопічні старшого тренера з легкої атлетики ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» - Єдинача Сергія Миколайовича та вчителя з фізичного виховання Любарської ЗОШ-інтернату - Лесика Віталія Яковича.

Учасник трьох Паралімпійських ігор, та зокрема срібний призер паралімпіади у Пекіні з метання диску – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики - Микола Жабняк (тренер Єдинач С.М.), показав на цих змаганнях свій перший, найкращий, офіційний результат в цьому сезоні зі штовхання ядра – 13.90 см. Він став чемпіоном України встановивши новий рекорд України у своєму класі.

Вперше спробував свої сили на чемпіонаті України з штовхання ядра спортсмен на візку із м. Коростень - Палєха Олександр (тренер Єдинач С.М.) здобувши ІІІ – місце у своєму класі.

Ще одну бронзову нагороду команді принесла Баталова Галина (тренер Лесик В.Я.) у бігу на 400 м.

Трішки не вистачило до бронзових нагород спортсмену із с. Потіївки Радомишльського району - Бойко Артему (тренер Харковець О.В.), який на дистанціях 60 та 200 м. був четвертим та Меленівський Світлані (з Любара, тренер Лесик В.Я.), яка на 200 м. була четвертою.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» ВІТАЄ спортсменів та тренерів і бажає подальшої динаміки спортивних досягнень.

Спортивний Житомир