31.01.2018 16:02

Житомиряни змагаються за медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетики в приміщеннях

Більше 50 спортсменів з Житомирщини беруть участь в чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщеннях серед юнаків (2001 р.н. і молодші), який 31 січня стартував в Сумах.

На старті змагань найкращий результат показав поки що вихованець СДЮСШОР з легкої атлетики Олександр Мицик (тренер Чернов А.І.), який виграв срібло у спортивній ходьба на 5000 метрів. Він подолав дистанцію за 24:11.09, програвши переможцю з Київщини близько 10 секунд і випередивши найближчого переслідувача на 30 секунд. На цій же дистанції наш Павло Суслов (КДЮСШ "Колос", Суслов В.м., Чернов А.І.) фінішував п’ятим з часом 25:35.10

На інших дистанціях багато наших спортсменів також подолали кваліфікацію.

Вихованка житомирської (СДЮСШОР) Анна Захарчук (тренер - Ледньова А.Є.) у кваліфікації виграла свій забіг на 200 метрів (дівчата U18) з результатом 27.07 і вийшла до ½ фіналу.

Пробилася до фіналу 400 метрівки і наша Аліна Шевчук (СДЮСШОР, тренер - Ледньова А.Є.). Дівчина подолала кваліфікація з часом 1:01.26, а в півфіналі зуміла цей час ще покращити - 1:01.15. Втім, у вирішальному забігові Аліні потрібно буде серйозно попрацювати, адже кращий час на цій дистанці - 57.95

Чекає на фінал дистанції 60 м з/б (0.914) Богдан Таран (СДЮСШОР, Ледньова А.Є.). А в бігу на 2000 м з/п серед юнаків U18 змагатиметься наш Олексій Пархомчук (ДЮСШ Коростень, Медведчук В.В.)

Одразу троє вихованців СДЮСШОР кваліфікувалися до фіналу 1500 метрів - Юрій Кузінський (Гаврилюк О.В.), Віталій Остапчук (Сушицький А.Ц., Макарчук О.А.) та Назар Самчук (Сушицький А.Ц.). На попередньому етапі кращим з трьох був Кузінський, який показав другий час на дистанції. Тому тут ми можемо сподіватися на медалі.

До речі, всі троє хлопців разом із Владиславом Карбовським (СДЮСШОР, Гаврилюк О.В.) мають також вийти на дистанцію 3000 метрів.