30.05.2018 10:46

Житомирянин виграв дві золоті і срібну медалі на Кубку України з легкоатлетичних метань

Житомирянин Микола Жабняк виграв дві золоті та срібну медалі на Кубку України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату. Турнір відубвся у Бахмуті (Донецької області) 23-26 травня.

Миколі не було рівних у метанні диску - він був перший з результатом 50,99. У штовханні ядра з результатом 13.36 Микола так само був першийм. І у метанні спису з результатом 37,85 він зайняв ІІ місце.

МИКОЛА ЖАБНЯК - МСУМК з легкої атлетики, учасник трьох паралімпійських ігор, срібний призер паралімпіади у Пекіні 2008 року з метання диску.

Загалом до Бахмута завітали близько 100 спортсменів з 16 регіонів України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Черкаської областей.

Спортсмени змагалися у таких видах програми, як штовхання ядра, метання диску, метання спису та метання булави.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» ВІТАЄ НАШОГО СПОРТСМЕНА І ЙОГО ТРЕНЕРА ЖИТОМИРСЬКОЇ СДЮШОР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ЄДИНАЧА І БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТІЛЬКИ ПЕРЕМОГ, АДЖЕ В НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС ОЧІКУЮТЬСЯ ЧОТИРИ ВАЖЛИВІ СТАРТИ!