20.06.2018 16:25

Житомирянка виграла чемпіонат України з гірського бігу та кваліфікувалася на чемпіонат світу

Легкотлетка з Житомирщини Олена Китиця тріумфувала на чемпіонаті України з гірського бігу (вгору), який 16 червня відбувся в закарпатському селищі Воловець.

У дорослій категорії спортсмени змагалися на дистанції 12 км (з набором висоти 1200 метрів).

Нашй спортсменці не було рівних серед жінок - вона фінішувала з кращим часом (1:10:49) і виграла золото. Також на цій дистанції представляла Житомирщину Тамара Левченко, яка фінішувала на 8-му місці серед жінок.

На старт чоловічої дистанції вийшов вже добре знайомий усім склад бігунів, які полюбляють гірські забіги. Наш Выктор КОСЯНЧУК серед чоловіків фінішував на 5-му місці.

Варто зазначити, що це старт був відбірковим до чемпіонату світу з гірського бігу (вгору), який відбудеться 14-15 вересня у Андоррі (м.Канілло).

Олена Китиця не лише відібралась на чемпіонат світу першим номером, а й виконала норматив МСУ (майстра спорту України).

У піренейських горах на учасників чекатиме також 12-кілометрова дистанція (11,933 км) та трохи більше 1000 метрів набору (1,028). При цьому стартуватимуть спортсмени на висоті 1515 метрів над рівнем моря, а святкуватимуть фініш на висоті 2430 метрів.

Змагання зібрали рекордну кількість учасників для цієї дисципліни – 65. Житомирщину представляло три спортсмена, які в командному заліку посіли 5-те місце за кількістю набраних очок.Це найвище досягнення за історію!

Тренує спортсменів Даниленко Олексій Львович.