12.09.2017 14:18

Зіркове подружжя легкоатлетів заснувало родинний клуб бігу в Бердичеві

Родина Олішевських з Бердичева відома численними заслугами у легкій атлетиці: В’ячеслав є чемпіоном України з бігу на 800 метрів, Юлія – чемпіонка Європи та учасниця двох Олімпійських ігор. Зіркова пара заснувала родинний клуб бігу, щоб долучити якомога більше бердичівлян до цього виду спорту.

Як повідомляє rio-berdychiv.info, перше заняття «FamilyRunClub» відбулося на Центральному стадіоні міста. Його відвідали понад 30 бердичівлян. Перед початком співзасновники розповіли присутнім про клуб, а також представили його цілі та завдання. Після цього була проведена розминка та 20-хвилинний біг невеликої інтенсивності. З початком діяльності такого клубу у прихильників бігу в Бердичеві, з’явилась нагода поєднувати біг з цікавими тренуваннями під керівництвом досвідчених тренерів.

Заняття у клубі відбуватимуться тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця на стадіоні «Прогрес». Початок о 18:30. На даному етапі тренування будуть безкоштовними, як буде надалі, поки що невідомо.

Про те, як з’явилася ідея створення такого клубу у Бердичеві, про його цілі та завдання нам розповів співзасновник клубу В’ячеслав Олішевський.

- Як з'явилася ідея, створити в Бердичеві Родинний клуб бігу?

- Одного разу на навчально-тренувальному зборі в місті Свідниця (Польша), за розміром подібне до Бердичева, здивувало нас те, що містом бігала велика кількість щасливих та усміхнених людей. Це нас зацікавило. За допомогою Інтернету, знайшовши сторінки бігових клубів міста, де запрошують до спільних пробіжок, ми вирушили на зустріч. Під час пробіжки в нас виникло безліч питань: чому вони збираються? Мета їхня та завдання? Відповіді на запитання були різні. Чому!? Тому що біг – це здоров'я. Комусь біг додає легке відчуття ейфорії, для когось – зняття стресу, хтось тренується для участі у змаганнях. Саме тому ми відчули потребу у створенні такого клубу в Бердичеві, щоб бачити такими веселими та щасливими мешканців міста. У світі такі Клуби Бігу є дуже популярними. На жаль, в Україні бігова культура не так розвинена, як за кордоном. На даний час аналоги є лише у великих містах – Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Рівному. Так як ми спортивна сім'я, назва клубу далася швидко – «FamilyRunClub», тобто Родинний Біговий Клуб, для того, щоб залучити більшість містян до заняття бігом. Членом нашого клубу може стати будь-хто, незалежно від віку

- Які завдання ставите перед собою і в якій формі будуть проходити заняття?

- Завдання «FamilyRunClub» - долучити якнайбільше бердичівлян, котрі люблять або хочуть почати бігати, та в майбутньому мати свої змагання в місті, де будуть зустрічатися і змагатися всі бажаючі між собою, досягнувши кожен своєї цілі: зміцнити своє здоров'я, удосконалити своє тіло або ж скинути зайву вагу. Програма складається з трьох тренувань на тиждень: понеділок – ТАБАТА, середа – ВИТРИВАЛІСТЬ, п’ятниця – СПРИНТ. Всі тренування будуть проходити після робочого часу о 18:30. Кожне тренування матиме свої завдання. ТАБАТА – інтервальне тренування для збільшення загальної сили та швидкісної витривалості. ВИТРИВАЛІСТЬ – тривалий біг невеликої інтенсивності. СПРИНТ – розвиток швидкості та сили за допомогою бігу та різноманітних вправ. Для кожного члена нашого клубу буде індивідуально підібрана одна із трьох груп. Перша група – це люди, які готуються до змагань. Друга – які хочуть удосконалити своє тіло та скинути зайву вагу. Третя – це люди поважного віку, а також ті, хто хочуть зміцнити своє здоров'я та імунітет.

Спортивний Житомир