20.03.2017 11:56

Відбулися змагання на призи малої ракетки під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

В Селянщинському спортивному ліцеї Черняхівського району пройшли традиційні обласні змагання з настільного тенісусеред вихованців ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти,майбутній Олімпієць?»

На турнір з’їхались вихованці сільських ДЮСШ, які вже на протязі багатьох років культивують теніс настільний. Такі школи як ДЮСШ Житомирського районної організації ВФСТ «Колос» (діє на базі Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ступенів), Стрибізька ДЮСШ Пулинського району, Пулинська ДЮСШ, Ушомирська ДЮСШ (Коростенського району), Хорошівська ДЮСШ є одними з найкращих в Житомирській області, а їхні вихованці перемагають як на обласному так і на Всеукраїнському рівні.

Рейтинг гравців які приймали участь в турніру, дійсно відповідав рівню, адже грали переможці обласних турнірів в різних вікових групах, тим цікавішими і непередбачуваними очікувались результати турніру.

Протягом дня в двох вікових групах: 2002-2005 та 1999-2001 серед дівчат та хлопців точилась цікава, захоплююча, інтригуюча гра з топсами, підрізками, неймовірними подачами, гри нервів.

 

Серед дівчат молодшої вікової групи:
1 місце - Вишневська Анастасія (ДЮСШ Житомирської РО ВФСТ «Колос»),
2 місце - Трофимчук Ангеліна  (ДЮСШ Житомирської РО ВФСТ «Колос»),
3 місце - Опанащук Олександра (Стрибізька ДЮСШ Пулинської РО ВФСТ «Колос»),

В командному заліку:
1 місце - ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос»
2 місце -  Ушомирська ДЮСШ
3 місце - Стрибізька ДЮСШ.

В змаганнях юнаків молодшої вікової групи:
1 місце - Вадим Грибан (Пулинська ДЮСШ)
2 місце - Мельниченко Владислав (Ставецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району)
3 місце - Виговський Назар (ДЮСШ Житомирської РО ВФСТ «Колос»)

В командному заліку:
І місце – Пулинська ДЮСШ
ІІ місце – ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос»,
ІІІ місце – Ушомирська ДЮСШ.

Серед дівчат старшої вікової групи:
  І місце Тетяна Василенко (Ставецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району)
 ІІ місце Антоніна Жеребчук(Стрибізька ДЮСШ Пулинської РО ВФСТ «Колос»),
ІІІ місце - Аліна Кузнецова (Ушомирська ДЮСШ).

В командному заліку:
  І місце – Ушомирська ДЮСШ
 ІІ місце – Стрибізька ДЮСШ,
ІІІ місце – Селянщинський спортивний ліцей.

В змаганнях юнаків старшої вікової групи:
  І місце – Денис Мішустін (Пулинська ДЮСШ)
 ІІ місце – Ковтонюк Олександр (ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос»),
ІІІ місці - Герасименко Дмитро (Селянщинський спортивний ліцей).

В командному заліку:
  І місце – Пулинська ДЮСШ
 ІІ місце – Селянщинський спортивний ліцей,
ІІІ місце - Хорошівська ДЮСШ.

В загальнокомандному заліку на третьому місці господарі турніру, команда Селянщинського спортивного ліцею, на другому місці команда Ушомирської ДЮСШ Коростенської РО ВФСТ «Колос», і на першому Стрибізька ДЮСШ Пулинської РО ВФСТ «Колос».

На думку тренерів таких турнірів потрібно проводити більше, тоді буде зростати майстерність гравців.

Змагання проходили під егідою Житомирського обласного відділення НОК України в Житомирській області та ЖОО ВФСТ «Колос» АПК України.

Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України виносить подяку адміністрації Селянщинського спортивного ліцею за допомогу в організації та проведенні турніру.

Спортивний Житомир