11.06.2014 02:50

Малинчанин Олександр Прищепний завоював дві медалі на чемпіонаті України з плавання в ластах

Команда Житомирської області в складі восьми спортсменів та тренера-представника Степаненка В.С. взяла участь в змаганнях Чемпіонату України 2014 року з підводного спорту (плавання в ластах та марафонських пропливів у ластах) з 1 по 5 червня 2014 року в м.Києві.

Перші чотири дні спортсмени змагалися в басейні Палацу підводного спорту, а в останній – на озері «Тельбін» (масив «Березняки») .

Найбільшого успіху досяг майстер спорту Олександр Прищепний, який завоював срібну медаль в підводному плаванні на 400 м та бронзову – в підводному плаванні на 100 м.

Ще шестеро спортсменів попали до шістки кращих в особистому заліку чи в складі команд в естафетному плаванні  4 х 100 м в біластах  та 4 х 100 м в моноластах. Зокрема, майстер спорту Дмитро Бідюк  зайняв п’яте місце в підводному плаванні на 100 м та шосте в плаванні в ластах на 50 м., а Валентин Залеський був п’ятим на дистанції 400 м підводного плавання.

Загалом, в даних змаганнях взяли участь понад  сто п’ятдесят спортсменів, що представляли 12 команд з різних міст України.

До складу команди Житомирської області входили представники Спортивного клубу «Оазис» Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Степаненко В.С.).