Федерація плавання України і Житомир готуються підписати меморандум про співпрацю

Федерація плавання України планує допомогти розвивати плавання на Житомирщині і готується підписати меморандум про співпрацю із Житомисрькою ОДА

2015.05.08 12:22Плавання

В Житомирі реконструювали фасад басейну ДЮСШ Авангард

Багато житомирян вже бачили на власні очі оновлений фасад плавального басейну ДЮСШ Авангард, що на Старому бульварі поблизу міського парку відпочинку

2015.04.16 03:00Плавання

Команда «Оазис» з Житомирщини виборола три медалі на Міжнародних змаганнях з плавання в ластах

На Житомирщині при Малинському міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» хоч і нещодавно функціонує спортивний клуб «Оазис», але вже є гарні результати

2015.04.14 05:59Плавання

В Житомирі визначилися володарі кубку області з плавання. ФОТО

Близько сотні спортсменів з Житомира та Бердичева взяли участь в кубку області з плавання, який 4-5 квітня відбувся в плавальному басейні ДЮСШ Авангард

2015.04.08 04:44Плавання

Житомиряни виграли турнір з плавання пам\'яті Ніни Сосніної

Команда Житомира виграла всеукраїнсьий традиційний турнір з плавання, присвячений пам\'яті Ніни Сосніної, який нещодавно відбувся в плавальному басейні Житомирської ДЮСШ Авангард

2014.12.29 10:37Плавання

В Житомирі відбудеться турнір з плавання пам\'яті Ніни Сосніної

Цими вихідними, 19-20 грудня в Житомирі відбудуться одні з найбільших плавальних змагань сезону - відкритий турнір з плавання, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Ніни Сосніної та з нагоди 71-ї річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників

2014.12.16 09:21Плавання

Малинчанин Олександр Прищепний завоював дві медалі на чемпіонаті України з плавання в ластах

Команда Житомирської області в складі восьми спортсменів та тренера-представника Степаненка В

2014.06.11 02:50Плавання

Бердичівлянка Дарія Антонова - переможець Всеукраїнського турніру з плавання

Нещодавно у місті Івано-Франківськ, на базі коледжу фізичного виховання та спорту, відбувся XIV Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері

2014.04.30 01:18Плавання

Житомирянки здобули срібло в естафеті на чемпіонаті України з плавання в Євпаторії

Житомирські спортсменки здобули срібні нагороди на чемпіонаті України з плавання серед юніорів та юніорок, який 16-17 лютого відбувся в Євпаторії

2014.02.17 12:59Плавання

Масштабний заплив: у Бердичеві змагалися юні плавці з ДЮСШ та ЗОШ

Урочистий парад у міському басейні відкрив днями масштабне дводенне плавальне дійство: у Бердичеві проводили першість із плавання серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи плюс спартакіаду серед місцевого школярства

2014.02.04 10:12Плавання

В Житомирі відбувся чемпіонат області з плавання серед юнаків та юніорів

Відкритий зимовий чемпіонат Житомирської області з плавання серед юнаків та юніорів відбувся в житомирському плавальному басейні ДЮСШ \"Авангард\" в суботу, 25 січня

2014.01.30 10:16Плавання

Житомиряни виграли турнір з плавання імені Ніни Сосніної

Збірна команда житомирської ДЮСШ \"Авангард\" виграла традиційний турнір з плавання серед учнів ДЮСШ пам\'яті Ніни Сосніної, який 20-21 грудня відбувся в Житомирі, в плавальному басейні \"Авангард\"

2013.12.25 12:00Плавання

Житомирянин увійшов до трійки кращих спортивних журналістів України

Житомирський журналіст, редактор інтернет-порталу \"Спортивний Житомир\" увійшов до трійки кращих спортивних журналістів України в 2013 році за версією Національного олімпійського комітету.

2013.12.25 04:48Плавання

Малинчанин встановив рекорд на міжнародних змаганнях з плавання в ластах

Малинчанин Олександр Прищепний здобув блискучу перемогу на дистанціях 100 і 40 метрів в підводному плаванні серед дорослих та встановив рекорд змагань, діставшись фінішу за 3 хвилини 05 секунд

2013.12.24 01:43Плавання

Рекордсмен України з плавання Костянтин Щеглов поспілкувався із житомирськими студентами

Студенти ЖДУ ім Івана Франка зустрілися і поспілкувалися із багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, багаторазовим переможцем міжнародних змагань з плавання, дворазовим призером Європи 2013 року в Голландії, заслуженим тренером України з плавання Костянтином Миколайовичем Щегловим.

2013.12.03 12:00Плавання

В Житомирі студенти змагалися з плавання

Днями в Житомирському басейні ДЮСШ \"Авангард\" відбувся турнір з плавання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації

2013.11.29 12:00Плавання

Житомирські плавці стали призерами Міжнародного чемпіонату в Польші

1 золоту, 3 срібні і 1 бронзову медаль привезли житомиряни із Польщі.

2013.11.26 12:00Плавання

Вадим Каганов: «Найкращий аргумент – це справа»

6 жовтня 2013 року стартував новий всеукраїнський проект під назвою «Аматорська футзальная ліга України» (АФЛУ)

2013.11.20 12:00Плавання