16.07.2018 11:44

Родина Галайчуків тріумфувала на "TETERIV OPEN 2018"

У Житомирі 14-15 липня втретє відбувся турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2018». У гідропарку цьогоріч зібралося понад 200 учасників з різних регіонів України.

У перший день змагань відбулася естафета 4 х 500 та заплив на 5 кілометрів серед спортсменів категорії «Мастерс». Другого дня професійні спортсмени долали дистанції у 600 м, 1500 м та 3000 м. Окрім цього, усі бажаючі житомиряни і гості міста спробували свої сили у масовому запливі на 300 м.

Турнір був різноманітним на вікові категорії - у ньому брали участь плавці від 10 до 90 років. А майже всі призові місця виборола родина Галайчуків з Києва. 

Батько Богдан (51 рік) та його сини уже втретє беруть участь у турнірі «TETERIV OPEN».

Сімейна команда виграла естафету 4 х 500. У змаганні на 5 кілометрів Богдан Галайчук першим подолав дистанцію, а його старший син Петро - другим. Павло та Іван припливли у першій десятці. Крім цього, голова сімейства став переможцем на дистанції 3 кілометри.

Богдан Галайчук виступає у категорії "Мастерс" та бере участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях:

"З дитинства займаюсь. Але я якби ж далеко не професійний спортсмен зараз. Я в категорії "Мастерс" виступаю, часто на чемпіонатах світу, Європи, всеукраїнських змагань. А так взагалі я служу. Я лікар, військовий лікар, полковник медичної служби. Так от дітвора оця плаває зранку на тренуваннях і я з ними до роботи," - розповів Галайчук.

Він також поділився враженнями від запливів та зізнався, як воно - змагатися із власними синами:

"Ну, 5 кілометрів, така чоловіча дистанція. Петро уже в кінці намагався наздогнати. Він взагалі відкупався цю дистанцію. Я думаю, що він не з години виходив, а він контролював батька, скажем так. У мене ще три сини і всі беруть участь. Тільки найменший 11 років, то трошки старший син його контролює, щоб все добре з ним було".

Спортивний Житомир