1 2 3 4 5 6

Плавання

Спортсмени з Малина стали призерами змагання з плавання в ластах у Харкові

23.01.2019 11:16Плавання

У Харкові 20-22 січня відбулися змагання Відкритого Кубку області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського спортивного клубу «Оазис».

Про це повідомляє ІнфоМалин.

Загалом чотири із шести спортсменів клубу стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали шість нагород, з яких три срібних і три бронзових.

В категорії «А» серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський та кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко здобули по дві нагороди: срібній та бронзовій. Валентин був другим на дистанції 100 м в біластах та третім на 50 м в біластах, а Михайло піднявся на другу сходинку п’єдесталу на 100 м в ластах і на третю – на 50 м в ластах.

В цій же віковій групі Микола Гур’єв отримав «бронзу» на дистанції 200 м в біластах. Майстер спорту Анастасія Сайко стала срібним призером на дистанції 100 м плавання в біластах серед жінок.

Ці змагання стали останнім етапом підготовки до Кубку України з плавання в ластах, що відбудеться у лютому в Києві.