14.12.2015 15:17

Олімпійський чемпіон змагатиметься на турнірі з плавання пам’яті Ніни Сосніної в Житомирі

18-19 грудня 2015 року у плавальному басейні Житомирської ДЮСШ «Авангард» відбудеться традиційний Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті  відомої малинської підпільниці, Героя Радянського Союзу Ніни Сосніної та 72-ій річниці визволення м. Житомира від німецько-фашистських загарбників.

Цього року в турнірі візьмуть участь учні ДЮСШ з Києва, Рівного, Хмельницького, Чернігова, Полтави, Бердичева та Житомира. Кращих з кращих визначатимуть також серед спортсменів категорії «Мастерс».

Як зазначив голова ВП ФПУ в Житомирській обл. Микола Крук: «Географія турніру з кожним роком розширюється, і це не може не тішити, оскільки свідчить про збільшення інтересу до турніру та зростання його популярності серед тренерів та плавців спортивних шкіл України. У цьому році очікуємо на приїзд більше ста юних плавців, і це не враховуючи плавців-ветеранів, серед яких будуть чемпіони та рекордсмени Світу та Європи, переможці міжнародних турнірів. Також свою участь у змаганнях підтвердив Сергій Фесенко – чемпіон Олімпійських ігор 1980 року».

Організатором турніру є відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Житомирській області. Також змагання відбуваються за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, управління сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА, Житомирське обласне відділення  НОК України, та СК «Житомир Аква Мастерс» імені Анатолія Крюкова.

Спортивний Житомир