09.05.2017 16:19

Юні житомиряни отримали сертифікати про завершення міської програми «Уроки плавання»

Учні 2-5 класів отримали сертифікати про проходження міської програми «Уроки плавання». Занняття тривали з 1 березня по 30 квітня на базі спортивного комплексу ФОК. Впродовж двох місяців з дітьми займались професійні тренери з плавання. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Тренери навчали їх плавати, триматися на воді та, взагалі, як поводитися на воді. Для того, щоб заохотити діток продовжувати ці заняття далі, вже самостійно, або йти в спеціалізовані школи, ми вирішили їм на згадку дати такий символічний сертифікат, що вони відвідали заняття з плавання та розповісти їм про подальші можливості професійно займатися плаванням», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

У занняттях взяли участь 10 груп по 20 дітей в кожній, які відвідували басейн один раз на тиждень впродовж березня та квітня. Загалом до «Уроків плавання» долучились 200 дітей з таких навчальних закладів як: НВК №34, ЗОШ № 14, ЗОШ № 19, ЗОШ № 22, гімназія № 23, екологічний ліцей № 24 та дитяча футзальна команда «Візаж».

Привітав дітлахів із завершенням занять заступник міського голови Матвій Хренов, який побажав школярам залишатися активними, спортивними та прикладати максимум зусиль для власного розвитку.

Спортивний Житомир