17.07.2017 15:49

Житомиряни виграли медалі на домашньому турнірі з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2017»

У суботу, 15 липня, в Житомирі вдруге відбувся черговий турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2017»

У турнірні взяли участь більше 100 спортсменів віком від 10 до 75 років. Крім того, до турніру долучились Костянтин Щеглов – рекордсмен Європи та світу в естафетному плаванні, вікової категорії «мастерс» 60+, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України, Заслужений тренер України та Сергій Фесенко – олімпійський чемпіон 1980 року, Заслужений майстер спорту України.

Найкращі результати у житомирян в головній категорії - плаванні на 3000 метрів - посіли двоє спортсменів. Триатлет Віктор Генчиков був другим в загальному заліку і першим у своїй віковій категорії. Ігор Кухарєв, президент клубу «Житомир-мастерс», показав четвертий результат в абсолютному заліку і другим - у сввоїй віковій категорії.

Також в медальний залік потрапили:
1 місце - Тетяна СТРУТИНСЬКА (30-34рр, Житомир-АкваМастерс), 
1 місце - Олександр БОНДАРЕНКО (40-44 рр., Житомир-АкваМастерс)
2 місце - Галина ПАВЛЕНКО (45-49рр., Житомир-АкваМастерс)

Абсолютний залік (на дистанції 3000 метрів):

1 місце - Леонід КОВАЛЬОВ (Marlin Masters, Ukraine) - 00:43:39
2 місце - Віктор ГЕНЧІКОВ (ДЮСШ(А), Ukraine ) - 00:44:24
3 місце - Богдан ГАЛАЙЧУК (СК"Киев-Аква", Ukraine ) - 00:44:50
4 місце - Ігорь КУХАРЄВ (Житомир-АкваМастерс, Ukraine) - 00:49:47
5 місце - Олег РАЗУМОВСЬКИЙ (СК "Слобожанский", Ukraine) - 00:52:03 

По категоріям (на дистації 3000 метрів):

Жнки

25-29рр
1 місце - Юлія КОВАЛЬОВА (Marlin Masters) - 00:55:29
2 місце - Анастасія ПАШИНСЬКА (FreeSwim) - 01:12:08

30-34рр
1 місце - Тетяна СТРУТИНСЬКА (Житомир-АкваМастерс) - 00:56:30
2 місце - Татяна СИТНЯК (FreeSwim) - 01:17:43

35-39рр
1 місце - Алла ПОНЯВІНА (Львів) - 00:52:48
2 місце - Людмила КОЛЕСНИК (FreeSwim) - 01:08:29

40-44рр
1 місце - Наталія БОРИШКЕВИЧ (FreeSwim) - 00:53:22
2 січце - Діана МІЛІНКОВСЬКА (NoStars) - 00:57:44

45-49рр
1 місце - Тетяна ФЕДАН (Кривбасмастерс) - 00:57:57
2 місце - Галина ПАВЛЕНКО (Житомир-АкваМастерс) - 01:09:32

Чоловіки

25-29рр
1 місце - Віктор ГЕНЧІКОВ (ДЮСШ(А) - 00:44:24
2 місце - Дмитро БАРАНДИЧ (FreeSwim) - 00:54:11

30-34рр
1 місце - Леонід КОВАЛЬОВ (Marlin Masters) - 00:43:39
2 місце - Олександр ГОЛУБЄВ (FreeSwim) - 00:53:32
3 місце - Тарас КУНЕЦЬ (Євро-Львів) - 00:55:31

35-39рр
1 місце - Ігорь ГЕРЕЙ-ЗАПОПАДНИЙ (Київ) - 01:04:15
2 місце - Андрій ЛИСЕНКО (Черкаси) - 01:05:30

40-44рр
1 місце - Олександр БОНДАРЕНКО (Житомир-АкваМастерс) - 00:52:40
2 місце - Віталій СТУПАК (Тернопіль) - 00:53:2
3 місце - Іван КУЧЕРЕНКО (Тернопіль) - 00:56:45

50-54рр
1 місце - Богдан ГАЛАЙЧУК (СК"Киев-Аква") - 00:44:50
2 місце - Ігорь КУХАРЄВ (Житомир-АкваМастерс) - 00:49:47
3 місце - Сергій ДРАПКІН (Чуб.бобри) - 01:02:14
4 місце - Павло ГУСАРОВ (Житомир-АкваМастерс) - 01:04:42

55-59рр
1 місце - Валентин МИХАЙЛЮК (Чуб.бобри) - 00:53:08
2 місце - Володимир КЛИМЕНКО (Аква-Мастерс) - 00:57:49
3 місце - Володимир РОЕНКО (Чуб.бобри) - 01:07:37

Спортивний Житомир