29.12.2014 10:37

Житомиряни виграли турнір з плавання пам'яті Ніни Сосніної

Команда Житомира виграла всеукраїнсьий традиційний турнір з плавання, присвячений пам'яті Ніни Сосніної, який нещодавно відбувся в плавальному басейні Житомирської ДЮСШ Авангард. Цього року за золоті медалі боролися понад 100 спортсменів 10 команд ДЮСШ з Бердичева, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Чернігова, Києва та Київської області. Відтак змагання проходили у важкій боротьбі і господарям довелося прикласти всі свої сили та волю до перемоги, аби за такої високою конкуренції стати першими. Другими стали столичні плавці, трійку лідерів замкнула команда з Рівного.

- Цього року турнір пройшов на досить високому рівні. Приїхала велика кількість учасників. Вперше до нас завітали плавці ДЮСШ№2 з міста Рівного. Конкуренція була дуже високою. Житомиряни не мали явноїпереваги, як це було минулі роки. Тим цінніша перемога наших плавців, - прокоментував результати турніру Микола Крук, голова Житомирськгго обласного віділення Федерації плавання України. - Вперше турнір Сосніної відбувся з використанням електронного табло, що дало можливість мінімізувати суб'єктивний фактор в проведення змагань

За словами Миколи Крука, перемогу нашій команді забезпечили високі результати спортсменки з Бердичева, майстра спорут України, Дарії Антонової. Її підтримали колеги по команді Олена Поліщук, Павло Березюк. Він також відмітив гарін виступи гостей - Катерини Малиновської з Рівного, Олексія Арановського з Києва та Катерину Маєвську з Києва.

Результати:
- Житомир - 163 очки
- Києв - 143 очки
- Рівне - 134 очки
- Вінниця - 118 очок

Разом з турніром Сосніної, в Житомирі відбулися і змагання серед плавців категорії "Мастерс". А їх родзинкою стала Сімейна естафета, яка твідбулася в нашому місті вперше. В змаганні взяли участь 5 команд з міста Житомира. На першому етапі виступали мами, на другому - татусі, а завершували естафету діти, які є або нинішніми учнями нашої ДЮСШ, або її випускниками.

- Хочу подякувати за допомогу в організації та проведення змагань обласному відділенню Національного олімпійського комітету Укораїни, Депаратменту сім'ї, молоді та спорту ОДА і депутату міської ради Валерію Онопрієнку, - сказав Микола Крук.

Спортивний Житомир

Теги:ДЮСШ Авангард

Подібні новини