06.07.2016 12:24

Житомирянин Ігор Кухарєв виграв срібло на міжнародному турнірі з плавання на відкритій воді "Чорноморська перлина"

Житомирянин Ігор Кухарєв, президент спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» імені Анатолія Крюкова, виграв срібло на відкритому міжнародному турнірі з плавання на відкритій воді "Чорноморська перлина", який 27 червня відбувся в Одесі. Наш спортсмен фінішував шостим в абсолютному заліку з 156 чоловік, які брали участь у запливі. У своїй категорії (50-54 роки) Кухарєв був другим із результатом 33:16.40, програвши двадцять секунд абсолютному переможцю турніру Євгенію Зіатдінову.

- З житомирян в Одесі стартував лише я один. В цей же час відбувався чемпіонат світу з п'ятиборства в Чехії і частина спортсменів поїхали туди, інші приймали участь у змаганнях з триатону. Вважаю, що показав нормальний результат, пливлося легко, не зважаючи на легкий шторм - змагання відбувалися в морі, на центральному пляжі Одеси.

Чоловіки, 2000m, вільний стиль, 50 - 54 роки

1 місце - Зіатдінов Євгеній - 30:36.65 (Зубр)
2 місце - Кухарєв Ігор -  33:16.40 (Житомир-АкваМастерс)
3 місце - Михайлюк Валентин - 38:47.26   (Чуб.бобри)

Старт в Одесі був першим етапом кубку України з плавання на відкритій воді. А вже 17 липня Житомир прийматиме ІІ етап Кубку - І Всеукраїнський турнір «ТЕТЕРІВ ОПЕН» (TETERIV OPEN) з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «МАСТЕРС».