11.12.2018 10:35

Житомирянин Володимир Лісовець виграв два золота і срібло на чемпіонаті України з плавання у Дніпрі

Дві золоті та одну срібну медаль виграв житомирянин Володимир Лісовець (тренери - Демб, Шевченко) на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який 4-7 грудня відбувся у Дніпрі.

Житомирянину не було рівних на дистанціях 50 та 100 метрів брасом. А на двохсотметрівці брасом Володимир всього шість сотих секунди програв криворізцю Давиду Кизименко та став другим. Також Володимир показав увійшов в п'ятірку найсильніших на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. 

Гарні результати показав Дмитро Багров (Демб, Крук), який був четвертим на дистанції 50 метрів та п'тим на стометрівці брасом. Дмитру до срібла не вистачило всього декілька сотих секунди. П'ятий результат на двохсотметрівці брасом  показала Олександра Криворучко (Демб, Шевченко).

В підсумку житомирські плавці вперше за багато років завоювали друге командне місце у своїй групі. Житомирська ДЮСШ "Авангард", вихованцями якої є всі названі спортсмени, стала сьомою серед 44 команд. А Володимир Лісовець потрапив до штатної збірної України. 

В п'ятницю, 14 грудня, в Житомирі стартує відкритий всеукраїнський турнір з плавання присвячений пам’яті Ніни Сосніної.

Спортивний Житомир