12.02.2014 02:54

На чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства житомиряни були третіми

В місті Києві 8-9 лютого 2014 року відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед дорослих. У чемпіонаті взяли участь команди з 7 областей України: Київської, Донецької, Луганської, Житомирської, Дніпропетровської, Львівської та Харківської, повідомляє прес-центр ЖДУ ім.І.Франка.

Вперше в історії Житомирщини команда жінок зайняла призове ІІІ місце та стала бронзовим призером чемпіонату. Від Житомира виступали:  Єлизавета Пенківська – кандидат у майстри спорту України з сучасного п’ятиборства, студентка І курсу факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І. Франка (тренер Толкач В.П.),  Катерина Слепченко - Майстер спорту, вихованка тренера Бігун М.Л. (ЖДЮСШ «Авангард») та Сидоренко Алла - студентка І курсу факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І. Франка (тренери Марченко О.Ю. та Толкач В.П,).

По закінченню чемпіонату України серед дорослих, 9-10 лютого 2014 року розпочався відкритий Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства. В командному заліку наші спортсменки вибороли срібло. Серед них Пенківська Єлизавета – кандидат у майстри спорту України з сучасного п’ятиборства, студентка факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І. Франка (тренер Толкач В.П.), Юлія  Марченко - вихованка тренерів Марченко О.Ю. та Толкача В.П. (ЖДЮСШ «Авангард») та  Катерина Слепченко - Майстер спорту, вихованка тренера Бігун М.Л. (ЖДЮСШ «Авангард»).

В особистому заліку кращий результат показала  Єлизавета Пенківська, увійшовши в шістку найсильніших п’ятиборок України та зайнявши на чемпіонаті 5 місце.
Теги:ЖДУ ім Івана Франка

Подібні новини