18.12.2015 11:42

Житомирянин Дмитро Хотинський виграв срібло на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства

Вихованець житомирської ДЮСШ "Авангард" Дмитро Хотинський (тренери - Гусаревич Олександр та Лаврентьєв Максим) виграв срібло на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства серед вихованців ДЮСШ, ШВСМ та СДЮШОР, який 12-14 грудня відбувся в Харкові. Дмитро був другим в особистому заліку по чотириборству, показавши кращий результат на фехтуванні (1 місце - 242 очки), сьомий - на плаванні (2,20 - 278 очок), п'ятий - на комбайні (біг/стрільба, 12,57 - 523 очки).

Високий результат дозволив Дмитру Хотинському виконати норматив Кандидата в майстри спорту.

Ще одна авангардівка Анастасія Борчукова на цих же змаганнях виграла срібло в особистому заліку по триборству. Підготував спотсменку тренер Олександр Виговський.

Загалом на змаганнях Житомирску область представляли 20 вихованців ДЮСШ "Авангард".