23.02.2016 15:32

В Бердичеві відбувся V турнір з рукопашного бою пам’яті Павла Поліщука

Зазвичай, коли у спорті влаштовують турніри чиєїсь пам’яті, то цим самим намагаються віддати шану людині, про таланти, досягнення та здобутки котрої знають у країні й світі. Згадують відомих тренерів, знаменитих спортсменів, іменитих земляків, які пішли з життя хтось у зовсім шанованому віці, хтось – у зрілому. Бердичівлянина Павла Поліщука не стало, коли йому було всього 17 – жахлива трагедія на залізниці у 2011-му… Фахівці з рукопашного бою твердять: хлопець неодмінно злетів би на самісіньку вершину цього виду бойового мистецтва. Були б і гучні перемоги, і загальне визнання, й решта всього, чим володіє успішний спортсмен. Та доля розпорядилася інакше…

 

5 років тому президент бердичівського клубу з рукопашного бою «Віктор» Віктор Азізов вперше влаштував турнір пам’яті талановитого і перспективного вихованця, запропонувавши «вікторівцям» віддати шану одному з найкращих бійців в історії клубу майстерністю і технікою.

Незмінною гостею цього дійства є мати Павла – пані Оксана. Її син, переконана, зверху все бачить, і має втіху з того, що у місті вистачає дітвори, котра захоплюються рукопашним боєм, що серед неї є таланти, з того, що не забувають.

Сьогодні Ростислав Луцюк входить до оргкомітету турніру, до цього часто виступав в якості судді, а ще раніше так само, як нинішні вихованці «Віктора», торував шлях до перемог влучними ударами. І з малечку водив дружбу з Павлом Поліщуком.

Участь у V турнірі пам’яті Павла Поліщука взяли близько 40 рукопашників клубу. Змагалися у 13-ти вагових та вікових категоріях. Кращих бійців та призерів турніру організатори вшанували грамотами й медалями.

за матеріалами: ТРК ВІК

Теги:Бердичів

Подібні новини