16.05.2016 12:44

В Житомирі відбудеться чемпіонат з рукопашного бою пам'яті полковника Тараса Сенюка

Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою на честь героя України полковника Тараса Сенюка, який загинув в бою під Слов’янськом, відбудеться в Житомирі, 16-17 травня, у спортивному комплексі «Динамо». 

Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 16 травня о 15:00. На заході будуть присутні дружина полковника Сенюка з дочкою, представники влади, Міністерства оборони, Генерального штабу, родів військ Збройних Сил України, почесні гості з Федерації рукопашного бою.

Чемпіонат проводитиметься на двох килимах. Перший – це килим ЗСУ, де будуть змагатись 6 команд представники Сухопутних, Повітряних військ, Військово-морських сил, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій і команда представників курсантів військових Вишів. На другому килимі виступлять 6 команд від Високомобільних десантних військ ЗСУ – представники десантних бригад і навчального центру ВДВ. 

У фіналі, який відбудеться 17 травня о 13:00 зустрінуться переможці двох килимів у кожній з категорій. 

Довідково:
Після закінчення Одеського інституту сухопутних військ із золотою медаллю Тарас Сенюк продовжив службу в 95-й окремій аеромобільній бригаді ВДВ від командира взводу до командира батальйону. Він завжди був попереду, надихаючи власним прикладом інших.
3 червня 2014 року — чергове бойове завдання в зоні АТО — знищити блокпост противника. Тактична група на чолі з підполковником Тарасом Сенюком починає висування вперед. Командир батальйону знову попереду. разом із розвідувальним взводом. Лунають постріли, ворожий вогонь посилюється, чіткі вказівки командира, особовий склад іде позаду бронетранспортерів.
— Командире, вогонь посилюється, командире, пригнись, — вигукнув сержант. Але це було ніби не до нього... Постріли лунали з різних напрямків і різних видів зброї. Куля снайпера шукала саме комбата.
Цього дня в бою ми втратили досвідченого командира, мужнього десантника, надійного товариша.
У наших серцях та пам’яті командир 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади ВДВ полковник Тарас Сенюк залишився навічно!

Спортивний Житомир