22.06.2015 01:44

Житомиряни стали другими на чемпіонаті Збройних Сил України з рукопашного бою

Збірна Житомирського військового інституту посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті Збройних Сил України з рукопашного бою, який 17 червня 2015 року завершився на спортивній базі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові. Перемогу ж святкувала команда Військової академії (м. Одеса). Замикає трійку лідерів команда Харківського університету Повітряних Сил. Про це повідомляє прес-служба нашого університету.

В індивідуальній першості курсанти Житомирського військового інституту посіли такі місця:
- у категорії до 70 кг 3-тє місце посів курсант Шкварун Антон (3-й курс);
- у категорії до 75 кг срібним призером чемпіонату став курсант Дзюбак Сергій (2-й взвод 4-го курсу);
- у категорії до 80 кг також срібним призером став курсант Чуйченко Вадим (3-й курс);
- у категорії до 85 кг чемпіоном Збройних Сил України став старший сержант Верешко Віталій (2-й взвод 4-го курсу);
- до 90 кг 2-ге місце посів курсант Райковський Антон (2-й взвод 4-го курсу);
- у категорії понад 90 кг бронзову нагороду виборов курсант Кучменко Павло (1-й взвод 4-го курсу).

У змаганнях узяли участь понад 50 спортсменів – курсантів вищих військових навчальних закладів та військовослужбовців Високомобільних десантних військ. Серед курсантів змагалися представники чотирьох військових навчальних закладів України: Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського університету Повітряних Сил, Військової академії (м. Одеса) та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Суддівство забезпечували досвідчені судді та представники Федерації рукопашного бою України. Змагання проводились за олімпійською системою (вибування після першої поразки) у вагових категоріях: 70, 75, 80, 85, 90 та понад 90 кг.

Переможці змагань у вагових категоріях були відібрані до складу збірної команди Збройних Сил України для участі у Кубку Президанта України, який заплановано на кінець червня 2015 року.