29.10.2015 11:46

Житомирянин Олександр Сокольчук виграв бронзу на чемпіонаті світу з рукопашного бою в Німеччині

Житомирянин Олександр Сокольчук виграв бронзу в командному заліку на чемпіонаті світу з рукопашного бою, який на початку жовтня відбувся в німецькому місті Штайнфорд. В командній першості («стінка на стінку») у ваговій категорії до 80 кг. Олександр виграв три бої з чотирьох. 

- В першому поєдинку я всуху, 5:0, здолав суперника з Нідерландів. Потім 6:4 виграв у суперника з Німеччини. На жаль, програв третій бій іншому українцю з Києва. А в останньому поєдинку знову виграв. В підсумку наша команда стала третьою. Перемогу тут святкували німці, срібло дісталося рукопашникам з Нідерландів, - розповів «Спортивному Житомиру» Олександр Сокольчук.

В індивідуальній першості житомирянин виграв три з п’яти поєдинків, причому двічі переміг киянина, якому програв в «стінці». Але в підсумку Олександр був четвертим.

- Це був мій перший чемпіонат світу (відбувається раз в три роки). Дуже сподобалася організація, хоча були деякі проблеми із суддівством. Щодо суперників, то завжди найважче з українцями. В нас дуже сильна команда з рукопашного бою, тому наші суперники дуже сильні. - розповів Олександр Сокольчук.- Також хочу подякувати за підготовку до змагань Леоніду Михайловичу та Артмеу Леонідовичу Українцям. 

Олександр Соколоьчук - майстер спорту України з рукопашного бою, член національної збірної України, тренер в СК «Андеграунд». Займається рукопашним боєм вже 14 років, а у вересня розпочав тренерську кар’єру. 

- На секцію віддали батьки, сподобалося. Сім років тому хлопець переїхав в Житомир і почав тренуватися у Леоніда Українця в «Динамовці». З вересня спробував себе на тренерські роботі в СК «Андеграунд». Цікаво спілкуватися з людьми, навчати їх тому, чого я навчився на протязі 14 років. Працюю з молоддю від 18 років, хоча хочеться набрати ще групу дітей, - розповів Олександр.

Зараз Олександр Сокольчук планує взяти участь у кубку України з рукопашного бою. В планах - відібратися на наступний чемпіонат світу і виграти його. 

Спортивний Житомир

Теги:житомиряни

Подібні новини