1 2 3 4 5 6

Самбо

Житомирські самбісти завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат

Збірна Житомирщини взяла участь у чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат до 14 років, який на початку місяця відбувся в с.Кароліно-Бугаз(Одеська обл.) Змагання зібрали 600-спортсменів з 19-областей.

2019.06.07 12:34Самбо

Житомиряни посіли друге загальнокомандне місце на турнірі по самбо в Німеччині

Друге командне місце, кубок за кращу техніку боротьби та 10 золотих, срібна і бронзові медалі - такі результати участі команди міста Житомира у турнир по самбо, який 4 травня відбувся в Бердні (Німечена).

2019.05.07 16:44Самбо

Житомиряни виграли медалі на Sambo Fair Play Lviv Open Cup-2019 у Львові

Житомиряни взяли участь у турнірі "Sambo Fair Play Lviv Open Cup-2019" серед юнаків 2002-10 р.н., який нещодавно відбувся у Львові.

2019.04.05 15:19Самбо

Команада Житомирщини стала шостою на Кубку України зі спортивного та бойового самбо

Спортсмени Житомирської області посіли шосте загальнокомандне місце на Кубку України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок, який 16-17 березня відбувся в Луцьку. Загалом змагання зібрали понад 200 спортсменів з 17-ти регіонів нашої держави.

2019.03.19 11:14Самбо

Житомиряни виграли 13 медалей на чемпіонаті України з боротьби самбо

У місті Херсоні звершився чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 18 років, та юніорів і юніорок до 20 років. Змагання зібрали чотири з половино сотні спортсменів з 22 регіонів нашої країни.

2019.02.11 10:29Самбо

Команда Житомира увійшла в п'ятірку найсильніших на Чемпіонаті України з боротьби самбо

Житомиряни взяли участь у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед дорослих, який нещодавно завершився у Києві. Наша команда посіла 4 місце з 22 регіона.

2018.12.29 13:56Самбо

Житомирські самбісти завоювали п'ть медалей на Чемпіонаті України у Львові

Збірна команда Житомирської області виборола одну золоту, дві срібних та дві бронзових медалі на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів, який відбувся у Львові. В загальному заліку наша команда стала шостою.

2018.11.01 11:35Самбо

Житомирянин Валерій Демецький втретє став чемпіоном світу з боротьби самбо

Житомирянин Валерій Демецький виграв чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів, який 20-21 жовтня відбувся у Касабланці.

2018.10.22 14:35Самбо

Житомирянки Вікторія Гапон та Катерина Хомяк виграли бронзу на Чемпіонаті світу з боротьби самбо

Вихованки житомирської ДЮСШ №2 Вікторія Гапон та Катерина Хомяк здобули бронзові медалі на Чемпіонаті Світу з боротьби самбо серед молоді та юніорів, який 11-14 жовтня відбувсяу Тбілісі.

2018.10.18 11:03Самбо

В Житомирі відбувся Кубкок України з боротьби самбо. Результати

У Житомирі відбувся молодіжний Кубкок України з боротьби самбо, яки зібрав дві з половиною сотні спортсменів із 18 регіонів нашої держави. Житомирську область представляли вихованці житомирської ДЮСШ №2, "Динамовець" та "Авангард", довбиської ДЮСШ, КУ КДЮСШ, ДЮСШ Бердичівського району.

2018.09.03 15:31Самбо

Команда Житомирщини увійшла у трійку найкращих на Кубку України зі спортивного і бойового самбо

У Житомирі 28-30 серпня відбувався Всеукраїнський турнір зі спортивного та бойового самбо «Кубок Юна Україна» серед юнаків та юніорів. У змаганні взяли участь 270 спортсменів із 18 регіонів України.

2018.08.31 17:14Самбо

У Житомирі стартував Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок Юна Україна». ФОТО

У Житомирі 28 серпня розпочався триденний Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок Юна Україна», який є відбірковим туром до чемпіонату світу серед юніорів та юнаків.

2018.08.29 10:02Самбо

У Житомирі відбудеться Всеукраїнський турнір з самбо «Кубок Юна Україна»

У Житомирі 28-30 серпня відбудеться Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Кубок Юна Україна». Змагання проходитиме у СК "Динамо" (вул. Черняховського, 113).

2018.08.27 14:42Самбо

Житомирянки стали третіми на чемпіонаті України з боротьби самбо

Дівчача команда Житомирської області виграла бронзові медалі на чемпіонаті України з боротьби самбо серед спортсменів до 14 років, який відбувся у Кароліно-Бугазі, Одеської області. Наші дівчата були третіми у розділі "стінка на стінку". Представники кожної із десяти вагових категорій мали зустрітися з "колегою" тієї ж "маси".

2018.06.04 10:52Самбо

Житомиряни у командному заліку виграли перший чемпіонат України з пляжного самбо

Збірна Житомирської області у командному заліку виграла перший чемпіонат України з пляжного самбо, який відбувся у Затоці, Одеської області. Турнір зібрав 107 учасників із десяти регіонів та став першим офіційним національним чемпіонатом в Європі і першим в світі серед юнаків і дівчат!

2018.06.04 09:48Самбо

Житомиряни виграли сім золотих медалей на чемпіонаті Київа з боротьби самбо

Вихованці житомирської ДЮСШ №2 та ДЮСШ Авангард взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Київа з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н., який відбувся у столиці 13 травня.

2018.05.15 10:11Самбо

Житомирянка виграла бронзу на молодіжному чемпіонаті Європи із боротьби самбо

Вихованка житомирської ДЮСШ№2. Гапон Вікторія виграла бронзові медалі молодіжного чемпіонату Європи з боротьби самбо, який відбувається у Празі. Вікторія була третьою у ваговій категорії 68 кг. Вітаємо спортсменку та її тренера - Олену Кумечко - із цим результатом

2018.04.20 17:27Самбо

Житомиряни взяли участь у відкритому чемпіонаті ДЮСШ №1 з боротьби самбо у Києві. Результати

Житомиряни взяли участь у відкритому чемпіонаті ДЮСШ №1 з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 2004-2010 років народження, який 18 березня відбувся у Києві, в спортивному манежі ЦСК ЗСУ.

2018.03.21 10:58Самбо

Житомиряни взяли участь в Кубку України зі спортивного і бойового самбо

Команда Житомирської області взяла участь у я Кубку України зі спортивного і бойового самбо серед чоловіків і жінок, який в неділю, 05 лютого, завершився у Луцьку.

2018.03.07 13:45Самбо

Житомиряни взяли участь у відкритому чемпіонаті КДЮСШ №14 з боротьби самбо

Збірна Житомирщини взяла участь у відкритому чемпіонаті КДЮСШ №14 з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, який 24-25 лютого відбувся в Києві.

2018.02.28 15:01Самбо