24.01.2018 14:14

В Житомирі відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо серед юніорів та юніорок. Результати

У неділю, 21 січня, у Житомирі, на базі ДЮСШ №2, відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо серед юніорів та юніорок 1998-2000р.н. та бойового розділу.

Житомирську область на змаганнях представляли вихованці ДЮСШ №2 ,Житомир «Динамовець», Чуднів Динамовець, КУ КДЮСШ. , м. Бердичів ВПСК Козак, ZT DIVISION, Житомир МОН, Довбиська ДЮСШ, Житомир ЮД, Житомир Авангард.

Переможці та призери змагань

Серед юніорів

62 кг
І місце Голубєв Олександр(ДЮСШ№2)

68 кг
  І місце Тисько Дмитро (Житомир, Динамовець)
 ІІ місце Дзензелюк Ігор (Житомир МОН)
ІІІ місце Шнайдер Владислав (Житомир МОН)
ІІІ місце Крислас Максим (ZT DIVISION)

74 кг
  І місце Хоменко Ярослав (ZT DIVISION)
 ІІ місце Донсков Володимир (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Лісовський Владислав (ZT DIVISION)
ІІІ місце Хоменко Ярослав (ZT DIVISION)

82 кг
  І місце Лось Вадим (КУ К ДЮСШ)
 ІІ місце Яременко Кирил (Житомир МОН)
ІІІ місце Харчук Артур (Бердичів)

90 кг
  І місце Гринчук Владислав (Житомир Динамовець)
 ІІ місце Базилюк Володимир
ІІІ місце Супрунчук Олександр (ДЮСШ №2)

+100 кг
 І місце Севястьянов Михайло (Чуднів Динамо)

Серед юніорок

60 кг
 І місце Ващенко Лідія (Житомир Динамовець)

64 кг
 І місце Богачук Аліна (ДЮСШ №2)

68 кг
 І місце Гапон Вікторія (ДЮСШ№2)
ІІ місце Нікітіна Мирослава (Бердичів)

Бойовий розділ

62 кг
І місце Голубєв Олександр (ДЮСШ №2)

68 кг
  І місце Дзензелюк Ігор (Житомир МОН)
 ІІ місце Вільман Ілля (Бердичів)
ІІІ місце Савчук Сергій
ІІІ місце Кришевич Дмитро (ZT DIVISION)

74 кг
 І місце Донсков Володимир (ДЮСШ №2)

82 кг
 І місце Лось Вадим (КУ К ДЮСШ)
ІІ місце Домашин Назар (ZT DIVISION)

90 кг
 І місце Базилюк Володимир
ІІ місце Супрунчук Олександр (ДЮСШ№2)

Серед юнаків 2000-2002 р.н.

48 кг
 І місце Мармиль Андрій(КУ К ДЮСШ)
ІІ місце Семенченко Дмитро (ДЮСШ №2)

52 кг
 І місце Мазанаєв Шамсудин (ZT DIVISION)
ІІ місце Плечко Олег (ДЮСШ №2)

56 кг
  І місце Волгушев Данило (ЮД)
 ІІ місце Носок Віталій (КУ КДЮСШ)
ІІІ місце Лонський Вадим(ZT DIVISION)

60 кг
  І місце Гаврилюк Назар (КУ КДЮСШ)
 ІІ місце Волгушев Олександр (ЮД)
ІІІ місце Гавриленко Андрій (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Кузьменко Денис (Авангард)

65 кг
  І місце Шугайло Ілля (КУ КДЮСШ)
 ІІ місце Секірін Артем (Довбиш)
ІІІ місце Нетьосов Володимир (ZT DIVISION)
ІІІ місце Ляшук Микола (Бердичів)

70 кг
  І місце Сеньков Володимир (ДЮСШ №2)
 ІІ місце Присяжнюк Владислав (Бердичів)
ІІІ місце Шлапак Володимир (ZT DIVISION)
ІІІ місце Лазаренко Денис(ZT DIVISION)

81 кг
  І місце Валєєв Тімур (Авангард)
 ІІ місце Лось Вадим(КУ КДЮСШ)
ІІІ місце Тимошин Дмитро(КУ КДЮСШ)

87 кг
 І місце Гончаренко Назар (КУ К ДЮСШ)
ІІ місце Харчук Артур (Бердичів)

+87 кг
І місце Севястьянов Михайло (Чуднів Динамо)

Бойовий розділ

48 кг
 І місце Мармиль Андрій(КУ К ДЮСШ)
ІІ місце Семенченко Дмитро (ДЮСШ №2)

52 кг
 І місце Плечко Олег (ДЮСШ №2)
ІІ місце Мазанаєв Шамсудин (ZT DIVISION)

56 кг
І місце Носок Віталій (КУ К ДЮСШ)

70 кг
І місце Лазаренко Денис(ZT DIVISION)
ІІ місце Сеньков Володимир (ДЮСШ №2)

75 кг
І місце Яворенко Богдан (КУ КДЮСШ)

82 кг
І місце Лось Вадим (КУ КДЮСШ)
ІІ місце Тимошин Дмитро (КУ КДЮСШ)

Серед дівчат 2000-2002 р.н.

48 кг
 І місце Соколенко Валеріяи(ДЮСШ №2)
ІІ місце Кунаш Тетяна (Довбиш р-н.)

52 кг
І місце Зибалова Альона (КУ КДЮСШ)

65 кг
  І місце Бірюченко Валерія (КУ КДЮСШ)
 ІІ місце Процун Іванна(Довбиш р-н.)
ІІІ місце Камерон Емілія(ДЮСШ№2)

70 кг
І місце Тисько Світлана (Житомир Динамовець)

Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Кудряшов І.А., Голуб В.Ю. Рудницький М.Л., Кудряшова Т.А., Ізерський М.Б., Дмитренко С.Г., Вовнюк В.В. ,.Бурлака В.В., Іванов Д.В., Чернокоз О.В.Савенко О.В., Сізов С., Шпит В.О., Сіплівий Ю., Венгловський П., Дзензелюк Д.О.

Спортивний Житомир