18.10.2017 16:05

В Житомирі відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо. Результати

В Житомирі відбувся Чемпіонат області з боротьби самбо серед кадетів 2001-2002 р.н. та юнаків та дівчат 2004-2005 р.н. Нашу область на турнірі представляли вихованців міської ДЮСШ №2, ДЮСШ «Динамовець», Довбиської ДЮСШ, Школи юних десантників, ДЮСШ "Авангард", Бердичевської районної ДЮСШ.

Результати наших спортсменів

Серед дівчат 2004-2005 р.н

І місце
Кумечко Віолетта (34 кг., ДЮСШ№2)
Голуб Аліса (37 кг., ДЮСШ№2)
Сичевська Анна (40 кг., ДЮСШ№2)
Кліменкчук Каріна (43 кг., КУ КДЮСШ)
Чугойнова Дар’я (47 кг., ДЮСШ№2) 
Чернокоз Марія (51 кг., ДЮСШ№2) 
Протасевич Олександра (59 кг., ДЮСШ№2) 
Проценко Анна-Марія(65 кг., ДЮСШ№2) 

ІІ місце
Васянович Олександра (43 кг., ДЮСШ№2)
Оверківська Віра (47 кг., ДЮСШ№2)

Юнаки 2004-2005 р.н 

34 кг
І місце Петров Вячеслав (ДЮСШ№2)
ІІ місце Горбачук Денис (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Макаренко Віталій (КУ КДЮСШ)
ІІІ місце Хлебніков В’ячеслав (КУ КДЮСШ)

38 кг
І місце Єсипенко Артем (ДЮСШ№2)
ІІ місце Когут Юрій (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Панасюк Іван(Авангард)
ІІІ місце Огороднік Олександр (Житомир Динамовець)

42 кг
І місце Харчук Валерій (Ш ЮД)
ІІ місце Стрємоухов Іван (ВПСК Козак)
ІІІ місце Янчук Тимофій (Авангард)
ІІІ місце Селюченко Артем (КУ КДЮСШ)

46 кг
І місце Синицкий Владислав (Авангард)
ІІ місце Кручко Андрій (Авангард)
ІІІ місце Назаренко Нікіта(КУ КДЮСШ)
ІІІ місце Гелевей Дмитро(КУ КДЮСШ)

50 кг
І місце Назарчук Назар (Авангард)
ІІ місце Слюсаренко Владислав (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Сидловський Михайло (Авангард)
ІІІ місце Малих Тимофій (Житомир Динамовець)

54 кг
І місце Павлусенко Данило(Авангард)
ІІ місце Хомич Ілля (Житомир Динамовець)

65 кг
І місце Матвеев Нікіта (Авангард)

+71 кг
І місце Медведчук –Алієв Назар(Житомир Динамовець)
ІІ місце Мосійчук Тарас(Житомир Динамовець)
ІІІ місце Шматко Георгій ( ДЮСШ №2)

Серед кадетів 2001-2002 р.н.

42 кг

І місце Юрченко Олександр (Довбиш)
ІІ місце Семенченко Дмитро (ДЮСШ№2)

46 кг
І місце Мармиль Андрій (КУ КДЮСШ)
ІІ місце Остапюк Тимофій (ВПСК Козак)

50 кг
І місце Плечко Олег (ДЮСШ№2)

55 кг
І місце Волгушев Данило (ЮД)
ІІ місце Бялік Дмитро (Житомир Динамовець)

60 кг
І місце Шугайло Ілля (КУ КДЮСШ)
ІІ місце Панчук Максим (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Волгушев Олександр (Житомир ЮД)
ІІІ міцсце Гавриленко Андрій (Житомир Динамовець)

66 кг
І місце Науйокас Даріус (Житомир ЮД)
ІІ місце Павленко Владислав (КУ КДЮСШ)
ІІІ місце Малих Клим(Житомир Динамовець)
ІІІ місце Петруняк Андрій (Довбиш)

72 кг
І місце Дмитренко Едуард (ДЮСШ№2)
ІІ місце Литвинчук Олександр (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Присяжнюк Владислав (ВПСК Козак)

78 кг
І місце Валеев Тимур (Авангард)
ІІ місце Заєць Ігор (Авангард)

84 кг
І місце Гончаренко Назар (КУ КДЮСШ)
ІІ місце Мельниченко Максим

+84 кг
І місце Корнійчук Сергій (Авангард)

48 кг
І місце Соколенко Валерія(ДЮСШ№2)

52 кг
І місце Кравченко Олена(КУ КДЮСШ)
ІІ місце Кунаш Тетяна (Довбиш)
ІІІ місце Євдокімова Марія (Житомир ЮД)

56 кг
І місце Томашук Софія (Довбиш)

60 кг
І місце Камерон Емілії(ДЮСШ№2)
ІІ місце Щавінський Діана(Довбиш)

65 кг
І місце Бірюченко Валерія(КУ КДЮСШ)
ІІ місце Процун Іванна(Довбиш)

+70 кг
І місце Тисько Світлана (Житомир Динамовець)

Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Рудницький М.Л., Голуб В. Ю., Кудряшов І.А. Кудряшова Т.А., Ізерський М.Б, Вовнюк В.В., Нефьодав І.Б., Савенко О.В., Чернокоз О.В., Бурлака В.В., Щавінська Т.А., Дмитренко С.Г., Соколовська А.А., Михайловський А.С., Гончаренко І.В.,Войналович Н.В., Добрянський В.В.

Спортивний Житомир