23.01.2018 17:19

В Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам"яті І.Шолодько. Результати. ФОТО

В суботу, 20 січня, у Житомир на базі ДЮСШ №2 відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам"яті І.Шолодько. Змагання проводилися серед юнаків 2006-2007 р.н. та 2004-2005 р.н, серед дівчат 2005-2006 р.н, та 2003-2004 р.н.

Житомир область на турнірі представляли вихованці житомирських ДЮСШ №2, Авангард та Динамовець, школи юних десантників та обласної КДЮСШ. З області були представники бердичівського ВПСК Козак та Чуднівського Динамівця. Також на змагання приїхали спортсмени з Києва, Харкова, Вінниці, Рівного та Бучі.

Переможцями та призерами змагань стали:

Серед юнаків 2006-2007 р.н.
28 кг
  І місце - Ниник Назар (Київ)
 ІІ місце - Горнік Владислав(Київ)
ІІІ місце - Жура Данило (Харків)
ІІІ місце - Гумений Максим (вінниця)

31кг
  І місце - Зімін Артем (Вінниця)
 ІІ місце - Паламарчук Євгеній (Київ)
ІІІ місце - Бенько Олександр (Вінниця)
ІІІ місце - Гончарук Ілля (ДЮСШ Авангард)

34 кг
  І місце - Мартинчук Олександр (Авангард)
 ІІ місце - Петров Вячеслав (ДЮСШ №2)
ІІІ місце - Шевченко Артем (Іллінці)
ІІІ місце - Черніков Тимофій (Київ)

38 кг
  І місце - Решетнік Сергій (Київ)
 ІІ місце - Швачов Семен (Київ)
ІІІ місце - Есипенко Артем (ДЮСШ№2)
ІІІ місце - Мирошниченко Дмитро (Харків)

42 кг
  І місце - Гайтина Макар 
 ІІ місце - Ніфтуллаєв Анар (Київ)
ІІІ місце - Ковбан Вікторія (Чуднів Динамовець)
ІІІ місце - Петренко Назар

46 кг
 І місце - Проценко Ілля (ДЮСШ №2)
ІІ місце - Корнійчук Артем (Київ)

50 кг
  І місце - Колесник Владислав (ДЮСШ Авангард)
 ІІ місце - Бохонко Олександр (ДЮСШ№2)
ІІІ місце - Мочалов Марк (м.Київ ДЮСШ№1)
ІІІ місце - Матвєєв Ілля (Житомир ЮД)

54 кг
 І місце - Сидловський Михайло (ДЮСШ Авангард)
ІІ місце Ковбан Анар (Чуднів Динамовець)

59 кг
 І місце Расулі Саєл (м.Київ)
ІІ місце Жученко Дмитро (ДЮСШ№2)

Серед дівчат 2006-200 р.н.
  І місце - Кумечко Віолетта(ДЮСШ№2)
 ІІ місце - Стоцька Маргарита(Житомир Динамовець)
ІІІ місце - Проценко Софія-Марія (ДЮСШ№2)
ІІІ місце - Стрємоухова Марія (Бердичів)

Серед дівчат 2003-2004 р.н.

47 кг
  І місце - Слободенюк Аліна (Житомир Динамовець)
 ІІ місце - Чугайнова Дар’я (ДЮСШ№2)
ІІІ місце - Оверковська Віра (ДЮСШ№2)
ІІІ місце - Ковбан Вікторія (Чуднів Динамовець)

Серед дівчат 2003-2004 р.н
 І місце - Мартиненко Катерина (Київ)
ІІ місце - Коба Дар’я (Рівне)

Юнаки 2004- 2005 р.н.

34 кг
  І місце - Лукаш Іван (Харків)
 ІІ місце - Хлєбнікова Вячеслава (КДЮСШ)
ІІІ місце - Черняк Ігоря (Київ)
ІІІ місце - Демянчук Даніїл (Київ)

38 кг
  І місце - Бабич Максим (Харків)
 ІІ місце - Іващенко Герман (Київ)
ІІІ місце - Панасюк Іван (Авангард)
ІІІ місце - Горбан Артем (Київ)

42 кг
  І місце - Стротан Богдан(Харків)
 ІІ місце - Стремоухов Іван (Бердичів)
ІІІ місце - Харчук Валерій (ЮД)
ІІІ місце - Янчук Тимофій (Авангард)

46 кг
  І місце - Гончарук Олександр (Вінниця)
 ІІ місце - Іващук Евгеній (Вінниця )
ІІІ місце - Суровцев Володимир (Київ)
ІІІ місце - Симончук Микола (Рівне)

50 кг
  І місце - Кашпрук Ілля (Вінниця)
 ІІ місце - Макарицький Володимир
ІІІ місце - Рубан Олександр (Буча)
ІІІ місце - Іськів владислав (Рівне)

54 кг
  І місце - Чернишов Максим (ЮД)
 ІІ місце - Горобець Нікіта (Київ)
ІІІ місце - Шевченко Валерій (Буча)
ІІІ місце - Захарченко Артур (Київ)

59 кг
  І місце - Ковальчук Віталій (ДЮСШ№2)
 ІІ місце - Богун Богдан (Київ)
ІІІ місце - Стельмах Олександр (Авангард)
ІІІ місце - Хомич Ілля (Житомир Динамовець)

65 кг
  І місце - Болдирєв Олексій (Київ)
 ІІ місце - Філіпчонок Віктор (Київ)
ІІІ місце - Лисак Роман (Харків)
ІІІ місце - Аветисян-Лукашенко Руслана (Київ)

71 кг
  І місце - Мавтвєєв Нікіта (Авангард)
 ІІ місце - Юрченко Тарас (Житомир Динамовець)
ІІІ місце - Алімов Геннадій (Буча)
ІІІ місце - Горбаньов Микита (Київ)

+71 кг
І місце Єжов Ярослав (Київ)
ІІ місце Кучеренко Сергій (Буча)
ІІІ місце Мосійчук Тарас (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Медведчук –Алієв Назар (Житомир Динамовець)

Вітаємо також:
V місце Горбачука Дениса,
VІІ місце Глазового Гліба,
VІІ місце Василенко Василь,
V місце Шматко Георгій ,
V місце Грибан Максим (ЮД),
V місце Кравець Олександр,
V місце Олійник Антон,
VІІ місце Простибоженко Денис
V місце Назарчук Назар.

Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Кудряшов І.А., Голуб В.Ю. Рудницький М.Л., Кудряшова Т.А., Ізерський М.Б., Дмитренко С.Г., Войнолович Н.В.Бурлака В.В., Іванов Д.В., Чернокоз О.В.Савенко О.В., Сізов С.

Спортивний Житомир