23.10.2017 13:18

Житомирський спортсмен став чемпіоном Світу з боротьби самбо

Спортсмени Житомирщини здобули перше і п'яте місце на Чемпіонаті Світу з боротьби самбо серед ветеранів. Змагання пройшли 20-21 жовтня 2017 р. в грецькому місті Салоніки.

Велика сучасна арена спорткомплексі DARK PERAIAS використовується головним чином для турнірів з ігрових видів спорту, але на кілька днів вона перетворилася на центр ветеранського самбо. Змагання проводилися в 7 вікових групах і в стількох же вагових категоріях.

Керівник відокремленого підрозділу федерації «Житомирська обласна федерація самбо» Валерій Анатолійович Демецький став чемпіоном Світу у своїй віковій групі 45-50 р. і ваговій категорії+100 кг.

Бабіч Олександр Григорович посів 5 місце у ваговій категорії 85 кг, у віковій групі 45-50 р.

Вітаємо спортсменів і тренера-викладача Нефьодова І.Б!