1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

​На шаховому турнірі, до Дня міста, срібло та бронзу вибороли житомиряни

В місті Житомирі, 14 вересня відбувся шаховий турнір присвячений 1135-й річниці від заснування міста. Друге та третє місця посіли житомиряни, кандидати в майстри спорту. Срібло виборов - Сергій Охріменко, а бронзу - Сергій Трохимишин. Перемогу в турнірі здобув гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько.

2019.09.16 10:40Шахи/шашки

​В Житомирі фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12-ти років: переможці

В Житомирі, 8 вересня фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12 років. Золото виграв Віталій Дорошенко, срібно - Максим Безшкурий, а бронзу - Артема Симон.

2019.09.10 11:37Шахи/шашки

Юна житомирянка Марина Петренко перемогла в обласному чемпіонаті з шахів серед дівчат

В Житомирі, 6-8 вересня в приміщенні ДЮСШ 1 відбувся обласний чемпіонат з шахів серед дівчат до 12-ти років. За результатами обласного чемпіонату, перше місце виборола житомирянка - Марина Петренко, з результатом в 7 очок.

2019.09.10 11:05Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться шаховий турнір до 1135-ї річниці заснування міста

В Житомирі, 14 вересня об 11:00 відбудеться турнір присвячений 1135-й річниці заснування міста. Турнір відбудеться в приміщенні шахового клубу за адресою: м. Житомир, вул. Вел. Бердичівська, 9 (вхід з двору, третій поверх). Реєстрація 14 вересня від 10:30 до 11:00. Попередня реєстрація – обов’язкова.

2019.09.10 10:17Шахи/шашки

Для житомирян та гостей міста провели бліц-турнір вихідного дня з шахів

Минулої суботи, 7 вересня, у житомирському шаховому клубі відбувся турнір з блискавичних шахів. Учасниками турніру стали житомиряни та гості з Вінниці.

2019.09.09 11:13Шахи/шашки

В Житомирі восени відбудеться півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок

В Житомирі, з 15 по 27 вересня 2019 року, відбудеться півфінал чемпіонату України серед жінок, за адресою: вул.Київська, 15 (у приміщенні недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі).

2019.09.06 12:30Шахи/шашки

Житомирян та гостей міста запрошують на шаховий турнір вихідного дня

Цієї суботи, 7 вересня, в житомирському шаховому клубі відбудеться турнір вихідного дня з блискавичних шахів. Гра буде проходити в рамках проєкту «Клуб Майстрів», що реалізовується за грантової підтримки Житомирської ОДА у 2019 році.

2019.09.05 11:04Шахи/шашки

В Житомирі відбудеться "Осіння ліга шахового клубу 2019"

В шаховому клубі міста Житомира, 7 вересня о 12:00 відбудеться турнір з блискавичних шахів, в рамках реалізації гранту ОДА проект «Клуб Майстрів». Клуб знаходиться за адресою: вул. Вел. Бердичівська, 9 (вхід з двору, 3-тій поверх).

2019.09.04 10:08Шахи/шашки

В турнірі “Літня ліга шахового клубу 2019” переміг Іван Трохимишин

Літній шаховий сезон 2019 завершився іграми серії "Літня ліга клубу". За підсумками турніру, на першій сходинці - Іван Трохимишин, друге місце - Сергій Охріменко, і на третій сходинці - Олександра Корнійчук. Кращий результат серед ветеранів показав Святослав Савицький.

2019.09.02 10:52Шахи/шашки

​В Коростишеві відбудеться Шаховий турнір пам’яті Віталія Алябьєва

В суботу, 31 серпня 2019 року, в Коростишеві ( РБК, Соборна, 20) відбудеться шаховий турнір пам’яті Віталія Алябьєва. Відкриття турніру 31.08.19 р. о 10.45. Початок I туру о 11.00. Турнір включає три вікові групи.

2019.08.30 12:38Шахи/шашки

В Житомирі відбудеться обласний Чемпіонат серед юних шахістів до 12-ти років

Змагання серед юнаків та дівчат до 12-ти років триватимуть два дні, 6-8 вересня 2019 р., в приміщенні ДЮСШ №1, за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 11-а. Реєстрація учасників буде 6 вересня з 10.00 до 11.00. Відкриття в 11.00.

2019.08.30 10:47Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться “Літня ліга шахового клубу 2019”

В приміщенні шахового клубу 31 серпня о 12:00 відбудеться турнір з блискавичних шахів, в рамках реалізації гранту ОДА проекту “Клуб Майстрів”.

2019.08.28 10:29Шахи/шашки

​Житомирянин Сергій Охріменко посів друге місце в “Шаховому марафоні”

В Житомирі, в приміщенні обласного шахового клубу пройшов турнір «Шаховий марафон» до дня Незалежності України. Друге місце посів кандидат в майстри спорту, житомирянин - Сергій Охріменко. Перемогу святкував гість з Хмельницької області, майстер спорту - Олег Поліщук. Третім став кандидат в майстри спорту з Малина Дмитро Осадчук.

2019.08.27 12:26Шахи/шашки

В Житомирі відбулось два турніри з класичних шахів: результати

В Житомирі 16-18 серпня в шаховому клубі відбулось два турніри з класичних шахів, в рамках реалізації гранту ОДА за проектом “Клуб Майстрів”.

2019.08.19 12:08Шахи/шашки

В Житомирі відбудеться марафон з блискавичних шахів

В суботу, 24 серпня 2019 року, в місті Житомирі в шаховому клубі за адресою: вул. Велика Бердичівська 9, (вхід зі двору, третій поверх), відбудеться шаховий марафон з блискавичних шахів.

2019.08.16 12:10Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться два турніри з класичних шахів

В приміщенні шахового клубу (вул. Велика Бердичівська 9, вхід з двору, 3 - поверх), 16-18 серпня відбудеться два турніри «А» і «Б» з класичних шахів.

2019.08.12 11:17Шахи/шашки

Артем Сачук: Шахи – це модель конфлікту. Реального, життєвого конфлікту

Вибуховий розвиток шахів останніми роками в Житомирі був би неможливий в тому числі і без Артема Сачука, який шість років очолював обласну шахову федерацію. Артем грає з дитинства і має звання КМС. Разом з тим він успішний бізнесмен, який має консалтингову компанію та останні два роки є директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

2019.08.09 15:11Шахи/шашки

​В Житомирі у вихідні відбудуться турніри з блискавичних шахів

В Житомирі, 10 серпня та 11 серпня, в приміщенні обласного шахового клубу ( вул. Вел. Бердичівська 9, вхід з двору) відбудуться турніри з блискавичних шахів.

2019.08.07 11:05Шахи/шашки

Іван Трохимишин переміг в турнірі з блискавичних шахів

В приміщенні Житомирського обласного шахового клубу 3 серпня відбулося два турніра з блискавичних шахів - для всіх бажаючи і "Ліга А”.

2019.08.05 11:19Шахи/шашки

В Житомирі відбудеться турнір з блискавичних шахів

В Житомирі 03 серпня о 12:00 год. відбудеться турнір з блискавичних шахів в приміщенні обласного шахового клубу (вул.Велика Бердичівська 9, вхід з двору).

2019.08.02 15:54Шахи/шашки