1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

​В Житомирі фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12-ти років: переможці

10.09.2019 11:37Шахи/шашки

В Житомирі, 8 вересня фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12 років. Золото виграв Віталій Дорошенко, срібно - Максим Безшкурий, а бронзу - Артема Симон.

Боротьба за першість серед юнаків була настільки запекла, що одразу ж троє учасників набрали по 5.5 очок. Трійка призерів склалася з Віталія Дорошенка, Максима Безшкурого та Артема Симона. Всі результати вирішилися лише за третім додатковим показником.

Зауважимо, що Житомирський обласний чемпіонат з шахів відбувався серед юнаків та дівчат до 12-ти років з 6 до 8 вересня 2019 в приміщенні ДЮСШ 1. Результати обласного чемпіонат з шахів серед дівчат вже на Спортивному.