1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

В Житомирі відбулось два турніри з класичних шахів: результати

19.08.2019 12:08Шахи/шашки

В Житомирі 16-18 серпня в шаховому клубі відбулось два турніри з класичних шахів, в рамках реалізації гранту ОДА за проектом “Клуб Майстрів”.

Участь у змаганнях взяли 20 учасників з Житомира, Бердичева, Вінницької області. Серед учасників були: 1 КМС, 10 шахістів - I розряду, 4 шахісти - II розряду, 3 шахісти - III розряду, 2 - юнацького розряду.

Учасники грали в двох категоріях. У турнірі «А» могли грати всі бажаючі. У турнірі «Б» - шахісти не вище другого розряду. Турнір «Б» проходив за швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу 35 хв+30 сек за кожен хід. Турнір «А» з обрахунком національного рейтингу.

За результатами турніру «А» перемогу собі гарантував за два тури до фінішу, житомирянин, кандидат у майстри спорту - Юрій Тарасов, який здобув 5.5 очок із 7 можливих. Напруженою була боротьба за друге місце з результатом - 4,5 очок, змагались одразу четверо учасників. Та за кращими додатковими показниками друге місце здобув Артем Симон. Третє місце посів Ілля Власюк. Четверте місце, і кращий результат серед юнаків показав Максим Безшкурий. І п'яте не призове місце посів Богдан Мандрик. Кращий результат серед ветеранів показав Богдан Сич - 2.5 очок.

У турнірі «Б», перед останнім туром у трьох учасників було по 4.5 очок. В результаті, двоє учасників набрали однакову кількість очок по 5.5. По додаткових показниках перемогу здобув, другорозрядник Іван Гречина. Друге місце посів теж учасник II розрядy - Артем Колесник. Третє місце з результатом 5 очок здобула Ольга Бражевська. Четвертим став - Роман Шишацький . І кращий результат серед дівчат показала Кіра Газарян з результатом 1.5 очок.