08.07.2019 11:31

Іван Трохимишин виграв чемпіонат Житомирської області з шахів. Результати

Житомирянин, КМС Іван Трохимишин виграв чемпіонат Житомирської області з шахів, який 07 липня 2019 завершився в приміщенні обласного шахового клубу (В.Бердичівська 9).

За підсумками змагань після останнього туру порівну — по 5.5 очок набрали двоє шахістів. За додатковими показниками чемпіоном області серед чоловіків в 2019 році став Трохимишин. Друге місце посів КМС житомирянин Артем Лудіщев.

3-5 місце поділили троє шахістів: першорозрядник Віктор Колесник (м. Житомир), міжнародний майстер Володимир Ревуцький (м. Житомир), КМС Сергій  Горносталь (м. Житомир) - став третім за додатковими показниками.

Серед жінок всі 3 призерки набрали по 4 очка, і за додатковими показниками першою стала Олександра Пампуха (м. Житомир), другою стала Олександра Корнійчук (м. Житомир), третьою стала Ольга Тіторенко (м. Житомир).

У змаганні з шахів взяли участь 26 учасників Житомирської області. Серед них були: 1 майстер майстер спорту, 1 міжнародний майстер, 9 кандидатів в майстри спорту та шахісти 1-го розряду.

На Чемпіонаті діяла швейцарська система 7 турів. Контроль часу 1 год 5 хв. + 30 сек. на хід починаючи з першого. Правила шахів ФІДЕ. Учасники відбиралися до участі за рейтингом.

Турнір проходив у напруженій атмосфері, лідер змінювався кожен тур. І перед останнім туром одразу три учасники ділили проміжне перше місце.

Суддівська колегія дякує всім за участь та запрошує на наступні змагання, за якими можна слідкувати на офіційному сайті Федерації  .