22.10.2018 14:58

Розпалився азарт, хотілося “дорвати”, показати, що ми сильніші! - гравчиня ВК “Полісся” про матчі із командами Суперліги

Житомирський ВК "Полісся" 19-21 жовтня вдома зіграв матчі І раунду Кубку України з волейболу. Наші дівчата змагалися із трьома командами Суперліги, відчайдушно боролися, здобули дві перемоги та пройшли у наступний етап змагань. 

Блокуюча житомирської команди Ульяна Котар розповіла, що дівчата грали із великим задоволенням і азартом, що і допомогло здолати надзвичайно сильних суперників.

"Складними були всі три гри, і команди були дуже хорошими. Перший день - це, мабуть, найважчий, бо ти починаєш, не знаєш чого очікувати. Ми не грали з командами Суперліги офіційні матчі. Товариські ми грали із “Галичанкою” і з Вінницею, але як виявилося, дівчата посилились. Від “Галичанки” ми не очікували такого. Можливо, розслабилися ми, можливо, вони дійсно сильно посилилися, тому ми не “дотягнули” трішки. Гра з “Новатором”, нам здавалося, буде найважчою. Особисто я переживала дуже сильно. Але коли ми вже вийшли на майданчик, то заспокоїлися і зрозуміли, що все у наших силах, ми не гірші, ми кращі. І просто показали свою гру і зіграли у своє задоволення. А в матчі з вінничанками було важко і цікаво водночас. Дві партії ми виграли, дві програли. Ти не знаєш, чого очікувати. Тут уже з’явився азарт, хотілося “дорвати”, показати, що ми сильніші, ми вдома і ми повинні виграти. В останній партії ми сказали, що просто граємо свою гру для себе. На початку, можливо, не виходило, а далі все “як по маслу”, всі боролися, старалися. Так, мені здається, треба у всіх іграх робити: не заради перемоги, а в задоволення".

Спортивний Житомир