30.01.2018 14:47

У Житомирі зимовий кубок з шахів «Кромберг енд Шуберт» став справжнім родинним святом

Більше тридцяти учасників зібрав шаховий турнір «Зимовий кубок «Кромберг енд Шуберт», який в суботу, 27 січня, відбувся в Житомирі. В одному з цехів заводу змагалися як працівники заводу, так і їх діти. І хоча призерів у дорослому і дитячому турнірах було всього по четверо, але виграли усі, навіть вболівальники, яких теж чимало зібралося навколо учасників. Корпоративні змагання перетворились на чудове родинне свято.

«Ми не просто проводимо змагання. В першу чергу організовуємо якісне дозвілля. Якщо людина добре виконує свою роботу, вона має гарно відпочивати. Ми зацікавлені, щоб наші працівники розвивались не тільки професійно, й культурно, інтелектуально, спортивно, - розповідає піар-менеджер «Кромберг енд Шуберт» Ольга Воєвуцька.

Переможцями та призерами турніру стали:

У дорослих:

1. Люба Володимир

2. Костенко Олександр

3. Подорожній Василь

4. Гайдай Олег

У дітей:

1. Євдокимов Тимофій

2. Костенко Михайло

3. Івлієв Артем

4. Москаленко Анатолій

До речі, всі призери у дитячому турнірі є вихованцями шахової школи «Інтелект». Відвідують заняття школи і самі працівники заводу. Тому рівень змагань був досить високим. Це відмічає і головний суддя турніру, майстер спорту з шахів Ігор Випханюк:

«Більшість дітей ходять до нас в шахову школу. Звичайно, за рік вони багато чому навчилися і це помітно. Вони радують своїм рівнем гри, своєю відповідальністю. І, що головне, їм це все подобається. Між турами, звичайно, дитячий садочок повний, яке під час туру вони досить серйозно відносяться до гри. Дорослі теж відвідують заняття і прогресують. Робота на лінії вимагає концентрації протягом дня. А концентрацію, увагу, розумові навички - все це якраз шахи розвивають. Тому хочу відмітити дуже правильну позицію адміністрації заводу «Кромберг енд Шуберт» за такий всебічний підхід до організації роботи і дозвілля своїх працівників».

Спортивний Житомир