06.04.2017 10:32

В Житомирі стартував шаховий меморіал Тросмана

В Житомирі стартували змагання, присвячені памяті великого тренера і шахіста Тросмана М.Е. Турнір проводяться в двох групах А і Б з 5-10 квітня 2017 року в конференц-залах готелю «Україна» за адресою: м Житомир, вул. Київська, 3.

Турнір А грає 32 учасника, серед них 1 міжнародний гросмейстер, 1 міжнародниймайстер, 2 майстри ФІДЕ, 2 майстриспорту України, а також кандидати в майстри спорту і шахісти розрядники.

Турнір Б грає 31 учасник шахісти розрядники.

Учасники приїхали з різних міст Житомирської області, різних областей України і навіть є один представник Чехії.

Турнір проходить за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводиться за швейцарською системою в 9 турів з обрахунку українського рейтингу в турнірі «Б» та українського і міжнародного рейтингу в турнірі «А». Контроль часу – 90 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

На відкритті перед учасниками виступили: голова ФШЖО Сачук Артем Миколайович, заступник голови облради Вілівчук Максим Олександрович, міжнародний гросмейстер Дорфман Йосиф Давидович, міжнародний гросмейстер Хузман Олександр Григорович, міжнародний гросмейстер Кривошея Сергій Анатолійович, голова департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна, національний арбітр Новофастовський Леонід Моісеєвич, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хрєнов Матвій Володимирович, головний суддя Хамзін Руслан Абузарович.

Організатор турніру – Федерація шахів Житомирської області.

Спортивний Житомир