24.04.2017 09:46

В Житомирі відбувся чемпіонат області з шахів для дітей до 8 років

Минулими вихідними, 21-23 квітня, у Житомирі відбувся чемпіонат області з шахів для дітей до 8 років. До участі допускалися шахісти Житомирської області не старші 2009 р.н.

У змаганнях зареєструвалося 41 учасник (в тому числі 2 другорозрядники) з Житомира, Коростишева та Хорошіва. 

У хлопців перемогу святкував другорозрядник Дорошенко Віталій, який також є чемпіоном з шахів серед дітей до 10 років. Він набрав 8,5 з 9 можливих очок. Друге місце здобув другорозрядник Маліновський Володимир, набравши 7,5 очок з 9 можливих. Замикає трійку лідерів третьорозрядник Симон Артем, який також набрав 7,5 очок, але поступився за додатковими показниками Маліновському Володимиру.

Середі дівчат було 9 учасниць з Житомира, Коростишева та Хорошіва. 

Перше місце виборола єдина другорозрядниця - Петренко Марина, яка набрала 8 очок з 8 можливих. Другою стала представниця Коростишева Далькевич Євгенія 7 очок. Третьою стала Рудзік Аріна (6 очок м. Житомир).

Головний суддя – Думанський Я.Н. Турнір проходив за швейцарською системою у 9 турів серед хлопців. Серед дівчат колова система. Контроль часу – 30 хв. кожному учаснику до закінчення партії + 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого, запис партії вимагається. Додаткові показники при однаковій кількості очок: система коеф. Бухгольця, коеф. прогресу, особиста зустріч, кількість партій чорними. При коловій системі – коеф. Бергера. 

Спортивний Житомир