11.04.2017 10:07

В Житомирі завершився шаховий меморіал М.Е. Тросмана. Результати

В Житомирі завершився 2-й шаховий турнір меморіал памяті М.Е. Тросмана, етапу всеукраїнського кубку «Шахові легенди України», який тривав з 5 по 10 квітня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Федерації шахів Житомирської області.

Михайло Тросман - один з провідних шахових тренерів колишнього Радянського Союзу і України, засновник Житомирської шахової школи. Видатні учні(міжнародні гросмейстери): Йосип Дорфман, Олександр Хузман, Ірина Круш, Сергій Кривошея, Наталія Титоренко, Наталія Гасюнас, Юрій Бойдман, Марина Ніжегородова і багато інших. Заслужений тренер України.

Змагання відвідали видатні учні М.Е. Тросмана міжнародні гросмейстери зі світовим ім’ям Йосиф Дорфман, Олександр Хузман, Сергій Кривошея. 

Головний суддя турніру - міжнародний арбітр Хамзін Р.А.

Змагання проводилися в двох групах А і Б з 5-10 квітня 2017 року в конференц-залах готелю «Україна» за адресою: м Житомир, вул. Київська, 3.

Турнір проходив за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів з обрахунку українського рейтингу в турнірі «Б» та українського і міжнародного рейтингу в турнірі «А». Контроль часу – 90 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Змагання зібрали гарний склад в якому в турнірі «А» приймало участь: 1 міжнародний гросмейстер, 3 майстри спорту, 2 майстри ФІДЕ, а також кандидати в майстри спорту та шахісти розрядники, загалом у турнірі «А» був 31 учасник.

Перше місце зайняв міжнародний гросмейстер, який представляє Чехію Кислінський Олексій.

Друге місце зайняв майстер спорту Набока Сергій, з м. Полтава.

Третє місце зайняв кандидат в майстри спорту Карнаух Анатолій м. Київ.

На закритті перед учасниками виступили президент федерації шахів Житомирської області Сачук Артем Миколайович, перший заступник голови облради Крамаренко Сергій Михайлович, настоятель Михайлівського храму отець Богдан, голова департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна, національний арбітр Новофастовський Леонід Моісеєвич, головний суддя Хамзін Руслан Абузарович, а також засновник шахового клубу «Гамбіт» міжнародний майстер/майстер спорту України Хаєцький Роман Олександрович.

Всі учасники турніру «А», отримали книгу, яку написав М.Е.Тросмана «Записки шахового тренера».

Всі результати можна побачити на сайті chess-results.com.

В турнірі «Б» приймало участь 31 учасник, з різних регіонів України. Були представлені: Чернігівська, Київська, Волинська, Львівська, Черкаська та Житомирська області.

Перше місце зайняв рейтинг фаворит турніру Гришко Віталій(Чернігівська область).

Друге місце зайняв Ільків Андрій(Львівська область).

Третє місце зайняла Грига Дарина(Львівська область).

Четверте місце Кучер Костянтин(Волинська область).

П’яте місце Цегельник Віталій(Житомирська область).

Всі результати можна побачити на сайті chess-results.com.

Всі учасники турніру «Б», отримали блокноти і значки з символікою турніру.

Організатори дякують учасникам за участь і запрошують їх на наступні турніри в Житомирі, а також в наступних етапах кубку «Шахові легенди України».

Спортивний Житомир