08.02.2016 19:32

Житомирянив виграв Зимовий кубок міста Львова з шахів

Команда житомирської шахової школи "Інтелект" гідно виступила на міжнародних змаганнях "Зимовий кубок міста Львова", який завершився 5 лютого. Засновник і тренер школи, майстер спорту Ігор Випханюк став переможцем турніру. Ще одна учениця школи, Олександра Пампуха виборола 2 місце серед дівчат до 20 років. 

Турнір загалом зібрав 90 шахістів, які протягом вихідних змагалися за перемогу у відкритому міжнародному турнірі "Зимовий кубок Львова". Це перший турнір, організований Міською федерацією шахів, яку очолює Олександр Прохоров. 

- Турнір вдався. Учасники з десяти областей, серед них багато кандидатів у майстри спорту та молоді. Всі грають між собою та передають досвід. А саме цього у Львові бракує. Тому головної мети - популяризувати шахи у Львові та обмінятися досвідом - вдалося досягнути. Завдяки відкритому статусу участі в турнірі, за шаховою дошкою зустрілися гравці як різних вікових категорій, так і з різним рівнем спортивної підготовки.  - розповів головний суддя турніру Олександр Прохоров. 

Спортивний Житомир

 

Теги:Житомир

Подібні новини