02.10.2017 15:21

Житомирянин потрапив в топ-30 кращих шахістів світу

В Монтевідео (Уругвай) з 16 по 26 вересня відбувся чемпіонат Світу із шахів, у якому взяв участь житомирський спортсмен Кирило Волотовський.

Хлопець, у складі збірної України змагався за першість у категорії до 14 років. Десять днів Кирило боровся з найкращими шахістами світу і здобув 28 місце. Юнак обійшов спортсменів із Словенії, США, Латвії, Японії та інших. Всього у його віковій категорії U-14 взяли участь 86 шахістів.

Крім цього, у лютому 2017 року юний шахіст здобув срібло на чемпіонаті України, у березні – бронзу на міжнародному турнірі серед дітей та молоді у Вільнюсі.

Окрім сильних суперників та виснажливих ігор, на спортсменів та їхніх супроводжуючих чекав ще один виклик - зміна клімату та часового поясу, розповідає голова делегації України Сергій Трохимишин: "В дійсності, у перші дні акліматизація шалена, я звик тільки на 4-5 день".

Він також на своїй сторінці у Facebook поділився враженнями щодо організації чемпіонату: "Перше, що кидається в очі, все жеребкування виставляється одночасно, тобто, затягнув хтось один, а чекають всі турніри. Приміщення для гри досить просторі, з високими стелями, є зони для учасників, де можна пити воду. Їжа кожен день однакова, як на мене, і тут просто все набридає. Хоча їдальні дуже гарні та просторі, не гірші ніж ігрові зали.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир