Силовий

Дата: 06.02.2014 08:56
За підсумками змагань в командному заліку перемогли богатирі 26 Бердичівської артилерійської бригади. Друге місце посіла команда 30 окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського, а третє вибороли військовослужбовці 27 Сумського реактивного полку.
Дата: 06.02.2014 10:48
Відкритий «Кубок Звягеля» UPA (Ukraine Powerlifting Association) «Zvyagel Cup» з жиму лежачи та становій тязі відбудеться в Новоград-Волинську, що на Житомирщині в суботу, 15 лютого
Дата: 04.02.2014 11:44
Більше 150 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з армспорту, який 1-2 лютого відбувся в Житомирі
Дата: 27.11.2013 12:00
Позитивним прикладом для дітей, підлітків та молоді у напрямку залучення їх до здорового способу життя є здобутки наших земляків на спортивних змаганнях найвищого рівня
Дата: 02.12.2013 12:00
Житомирському студенту фізико-математичного факультету ЖДУ імені Івана Франка Миколу Ільченку присвоїли звання майстра спорту з пауерліфтингу. Про це повідомляє прес-служба університету.
Дата: 10.12.2013 12:00
Нещодавно на базі Житомирського державного технологічного університету пройшов щорічний Чемпіонат Житомира з пауерліфтингу та жиму лежачи
Дата: 17.12.2013 12:00
Днями на Івано-Франківщині – у місті Коломия – відбувся Кубок з пауерліфтингу серед дорослих