25.05.2015 12:53

В Житомирі турнір з танцювального спорту "Ритми Полісся-2015" зібрав 500 учасників з усієї України

Більше півтисячі спортсменів з усієї України зібрав в Житомирі відкритий турнір з танцювального спорту "Ритми Полісся-2015", який відбувся в ФОК Динамо цими вихідними. Серед учасників були не лише житомиряни, а й гості гості з 10 міст, в тому числі з Києва, Львова, Славучтича, Чернівців, Рівного та інших. 

Раніше турнір мав статус міжнародного, але через нестабільну ситуацію в країні вже другий рік поспіль іноземці відмовляються брати в ньому участь. Тому змагання в суботу, 23 травня, мали статус відкритого чемпіонату Житомира. Його переможці та призери отримували право брати участь в чемпіонаті області, який відбувся вже наступного дня - в неділю, 24 травня.

- Цей турнір - один із найбільших танцювальних подій в Україні. Зазвичай танцюють 300-400 учасників і пар. А ми в цьому році ми поставили свій особистий рекорд - на цей турнір зареєструвалося 680 учасників. Ми постаралися зробити справжнє танцювальне свято. Ми постаралися зробити з нашого Динамо таку собі казкову платформу. На це пішло чимало коштів та зусиль, але результат перевершив всі очікування, - прокоментував змагання голова Житомирського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту та організатор змагань Олександр Висоцький.

За словами Олександра Висоцького, на сьогодні Житомир - це столиця дитячого танцювального спорту. Якщо в мільйонному Львові є 18 клубів, то в нашому місті їх вже 14. І федерація багато працює, щоб залучити якомога більше талановитих дітей і молоді до танцювального спорту. Тому така популярність турніру "Ритми Полісся-2015" і велика кількість учасників - цілком закономірна.

Спортивний Житомир

Теги:ФОК Динамо Ритми Полісся

Подібні новини