ЄдиноборстваТхэквондо

Дата: 14.11.2017 12:17
Минулого тижня, з 8 по 12 листопада, місто Харків приймало аж три Всеукраїнських змагання з олімпійського тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів, Кубок України та командний чемпіонат України. Палац спорту «Локомотив» став справжнім осередком спортивного мистецтва, в якому зібралося більше 800 спортсменів з 19 областей України та м. Києва.
Дата: 24.10.2017 12:36
В період з 20 жовтня по 22 жовтня 2017 р. в місті Івано-Франківську відбувся Кубок Федерації Таеквон-До ІТФ серед дітей та юнаків та чемпіонат України з Таеквон-До ІТФ серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Дата: 27.06.2017 15:57
З 14 по 15 червня в м. Одесі проходив Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Південна Піраміда», в якому взяли участь 48 команд з 16 областей України та команди з Молдови.
Дата: 25.04.2017 13:37
Минулого тижня, 19-24 квітня 2017 року, в м. Одеса проводився чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед старших юнаків та дівчат (кадетів) 2003-2005 р.н.
Дата: 19.12.2016 16:35
16-18 грудня 2016 року в Палаці Спорту ім. Кірпи «Локомотив» м. Харків відбувся Відкритий всеукраїнський турнір «ДІТИ УКРАЇНИ» з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів.
Дата: 07.12.2016 09:52
У Мінську (Білорусь) з 30 по 05 грудня проходив кубок світу з таеквон-до. У змаганнях взяли участь близько півтори тисячі учасників з 32 країн світу.
Дата: 29.03.2016 09:39
Спортсмени з м.Києва та Київської області вибороли перше загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті Житомирської області з таеквон-до ІТФ серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, який 27 березня 2016 року выдбувся в спорткомплексі  ДЮСШ "Авангард". Господарі, представниками Житомирської області, були другими, третє місце залишилося за представниками Вінницької області.
Дата: 28.03.2016 09:31
Днями у смт.Літин Вінницької області відбувся ХІV відкритий чемпіонат Вінницької області з тхеквондо ВТФ «Майстри тхеквондо Поділля», у якому взяли участь 13 команд (170 спортсменів) із 5 областей України та міста Києва. Житомирська область була представлена трьома командами: СК «Фенікс», КДЮСШ «Старт» ЖМР (м.Житомир) і командою з Новограда-Волинського.
Дата: 29.02.2016 10:30
Нещодавно збірна Житомирської області з тхеквондо, сформована з новоград-волинців — Миколи Гончарука, Дмитра Зелюнка, Дмитра Опанасюка та Романа Оразова — взяла участь у відкритому кубку Вінницької області з тхеквондо ВТФ (дорослі, юніори та кадети) та відкритому чемпіонаті Вінниці з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат 2005-2009 р.н. Звягельчани завоювали одну золоту та дві срібні медалі.
Дата: 25.02.2016 09:20
Житомирянка Олена Лещенко (тренер Дротенко Олександр Леонідович, м. Житомир) виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів та дорослих, який з 18 по 20 лютого відбувся в Харкові. Разом із зотою медаллю Олена отримала путівку на чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, який відбудеться в період з 11 по 17 квітня в м. Салоніки (Греція).
Дата: 14.02.2016 12:01
Збірна Житомирської області посіла третє загальнокомандне місце на відкритому кубку Рівненської області з тхеквондо ВТФ «Західний п’єдестал», який відбувся на початку лютого. У здобутку наших спортсменів - 6 золотих, 7 срібних, 10 бронзових нагород.
Дата: 18.11.2015 12:27
Три медалі виграли вихованці житомирської КДЮСШ "Колос" на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ), який 13-15 листопада 2015 року відбувся у місті Вінниця у спортивному клубі «Нокаут»
Дата: 05.11.2015 11:52
Вихованець житомирської КДЮСШ ВФСТ «Колос» Нестор Маринич виграв чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків, який в жовтні відбувся у Харкові
Дата: 26.06.2015 02:07
Збірна Житомирської області, представлена клубом таєквон-до «Боєць», вдало виступили на чемпіонаті України з Військово-спортивних багатоборств, який нещодавно відбувся в місті Одеса
Дата: 15.06.2015 11:30
Звягельчанин Роман Оразов став першим, хто у Житомирській області виконав програму на чорний пояс (1 дан) з олімпійського тхеквондо
Дата: 19.05.2015 03:54
16-17 травня 2015 року в ФОК «Динамо» м
Дата: 07.05.2015 02:54
Житомирянка Олена Лещенко стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи по Тхеквондо ІТФ, який 3 травня завершився в місті Андрія (Італия)
Дата: 24.11.2014 10:01
У першій декаді листопада у Вінниці відбувся чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, ДЮСШ олімпійського резерву та клубів із тхеквондо (ВТФ)
Дата: 03.11.2014 09:14
Збірна Житомисрької області достойно виступила на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ), який 1-2 листопада відбувся у Вінниці