Триатлон

Дата: 05.09.2018 11:05
На Волині відбувся традиційний турнір, який цьогоріч також мав статус Чемпіонату України з крос-триатлону (спринт).
Дата: 05.09.2018 10:58
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова покращила свою позицію в олімпійській кваліфікації одразу на 17 позицій і зараз займає 56-ту сходинку світового рейтингу.Такий стрибок став можливим завдяки вдалому виступу Юлії Єлістратової на етапі Кубка світу в Карлових Варах.
Дата: 27.08.2018 11:12
Триатлети Житомирської ОШВСМ минулого тижня вибороли шість медалей одразу на двох чемпіонатах України.
Дата: 21.08.2018 16:54
Завдяки виступу в Лозані минулими вихідними, найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова зробила серйозний ривок угору в олімпійському рейтинзі .
Дата: 01.08.2018 09:57
Коли називають спортивні титули, можна уявити собі характер людини. Чим їх більше, тим людина витриваліша, спритніша чи сильніша, а з такими завжди цікаво спілкуватись.
Дата: 09.07.2018 16:42
Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло на Кубку Азії з спринту, який відбувся 7-8 липня в Cholpon-Ata (Киргистан). Наш спортсмен фінішував з результатом 00:57:17, програвши переможцю, канадцю Міхаелю Лорі, всього 9 секунд.
Дата: 02.07.2018 13:12
Житомирянин Єгор Мартиненко виграв срібло на чемпіонаті України з триатлону на оліймпійській дистанції, який минулими вихідними відбувся у Вишгороді. А вже наступної суботи Єгор стартує на етапі Кубку Азії.
Дата: 18.06.2018 12:34
Житомирянка Юлія Єлістратова виборола 1 місце на чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції. Змагання відбувалося 15-17 червня у Полтаві.
Дата: 11.06.2018 10:56
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фігішувала сьомою на етапі Кубку світу в Хуатулько (Huatulco ITU Triathlon World Cup), який відбувся 10 червня. Наша спортсменка програла лідерці перегонів менше хвилини. Єлістратова була 15 після першого етапу (плавання), втримала свої позиції на вело і змогла показати шостий результат на заключному етапі змагань.
Дата: 11.06.2018 10:13
Нагорода найвищої проби залишилася на рідній землі! Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова в прекрасному стилі перемогла на етапі Кубка Європи в Дніпрі, тим самим перервала серію невдач. Одразу після фінішу прес-служба федерації триатлону України поспілкувалася з житомирянкою про її шлях до вершини.
Дата: 04.06.2018 12:11
Житомирянка Юлія Єлістратова виборола золоту медаль на Кубку Європи з триатлону в категорії Elite, а житомирський триатлет Єгор Мартиненко здобув четверте місце серед чоловіків. Змагання відбувалися 02-03 червня у Дніпрі.
Дата: 21.05.2018 14:05
Житомирянка Анна Абдулова виборола бронзу на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції, який відбувся у Запоріжжі 18-20 травня 2018 року.
Дата: 16.05.2018 12:10
Як відомо, найсильніша триатлетка України мала можливість пропустити внутрішні весняні старти на початку сезону. Однак, Юлія Єлістратова не сидить на місці – житомирянка відкрила сезон міжнародних змагань, і сходу продемонструвала доволі конкурентний результат.
Дата: 23.04.2018 13:26
У Житомирі 19-22 квітня 2018 року відбулися чемпіонат України з триатлону в естафетах та чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів та ШВСМ.
Дата: 18.04.2018 12:13
На вулицях Житомира 19-22 квітня 2018 року відбудуться чемпіонат України з триатлону в естафетах та чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, спортивних клубів та ШВСМ.
Дата: 16.04.2018 10:40
Житомирянин Єгор Мартиненко виборов третє місце на відкритому чемпіонаті України з триатлону. Змагання відбувалися 12-14 квітня у Львові.
Дата: 02.04.2018 12:26
Житомирянка Юлія Єлістратова виграла перший старт в 2018 році. Нашій спортсменці не було рівних на змаганнях в Шарм-ель-Шейху "2018 Sharm El Sheikh ATU Sprint Triathlon African Cup and Pan Arab Championships", які відбулися 31 березня.
Дата: 22.03.2018 15:47
Українські триатлети виступили на першому старті сезону, який став для них тренуванням з підвищеною відповідальністю. Працюючи на зборі на Кіпрі, група спортсменів під керівництвом Віталія Собуляка, а також «айронменщик», житомирянин Данило Сапунов, зробили прикидку на Кубку Кіпру.
Дата: 05.01.2018 15:42
У п'ятницю, 5 січня 2018 року у м. Житомир в плавальному басейні ДЮСШ «Авангард» відбувся відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима».
Дата: 20.12.2017 09:58
Подружжя триатлетів з Житомира вже не вперше починає підготовку до наступного сезону за океаном. Анна Абдулова та Єгор Мартиненко нині перебувають у Каліфорнії, де закладають функціональний фундамент на прийдешній змагальний рік. Ми розпитали у Анни та Єгора про плани на підготовчий період, а також про підсумки сезону, що минає.
Дата: 30.11.2017 10:16
Поспілкуватися з найсильнішими триатлетами України, дізнатися багато нового про триатлон і найвиснажливіши гонки планети IronMan, в яких беруть участь навіть літні люди - все це можна було зробити на першому неформальному спортивному івенті в Житомирі "Триатлон-знайомство або #MakeMeTRI", який відбув в середу, 29 листопада. Захід зібрав понад три десятки житомирян, серед яких були як тренери і професійні спортсмени, так і просто любителі активного відпочинку та спорту.