14.08.2017 14:10

ФК "Полісся" у товариському матчі розгромив команду дублерів 6:1

​У неділю, 13 серпня, ФК "Тернопіль" не приїхав на матч 6 туру ІІ ліги України в Коростень. Відтак в цей день ФК "Полісся" провів товариський поєдинок з командою дублерів "Полісся U19", яка зараз активно готується до нового сезону Першості юніорів U19​ під керівництвом Віктора Шиманського.

Матч завершився з розгромним рахунком 6:1 на користь основної команди житомирян. При цьому єдиний гол за юніорів забив в другому таймі гравець основної команди "Полісся" Дмитро Демчик. Він відіграв перший тайм за свою команду і теж встиг відзначитися голом, а в другій половині зустрічі підсилив команду дублерів.

Цікаво, що команда ФК "Полісся" грала під керівництвом Павла Шалфєєва, який, схоже, зараз виконує обов'язки головного тренера, поки керівництво клубу шукає нового очільника команди. Нагадаймо, що в п'ятницю 11 серпня, Ігорю Левицькому було запропоновано написати заяву на звільнення через провал команди на старті ІІ ліги.

Це вже третя контрольна зустріч ФК "Полісся U19"​. Раніше юніори зіграли внічию 2:2 із "Нивою" (Гадзинка)​ та обіграв 4:1 лідера першості житомирського району "Ниву-Екстрім". Загалом же до старту сезону дублери планують провести до восьми контрольних поєдинків.

Що стосується ФК "Полісся", то вже наступний, 7 тур чемпіонату команда зіграє з Буковиною в Чернівцях в неділю, 20 серпня.