Триатлон

Дата: 19.10.2016 17:59
На традиційних змаганнях у турецькому місті Аланія Юлія Єлістратова вкотре довела, що по праву є найсильнішою триатлеткою континентального рейтингу! Друге місце на етапі Кубка Європи дозволило українці третій рік поспіль закінчити заліковий сезон на чолі турнірної таблиці.
Дата: 17.10.2016 11:31
15 жовтня 2016 року в Аланії (Туреччина) завершився черговий етап Кубку Європи з триатлону.
Дата: 13.10.2016 14:22
Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення стипендії житомирській спортсменці Юлії Єлістратовій.
Дата: 12.10.2016 10:29
Українська команда відправилася на збір у Південну Корею. Спортсмени і тренери були запрошені корейською стороною для спільного проведення зборів та обміну досвідом.
Дата: 05.10.2016 10:40
Минулими вихідними, 01-02 жовтня 2016 року, в м. Житомирі відбулися чемпіонат України з триатлону (дуатлону) та чемпіонат України з триатлону (дуатлону) в естафетах-мікст.
Дата: 01.10.2016 13:00
В Одесі відбулися фінальні Всеукраїнські змагання Дитячої триатлонної Ліги та відкритий чемпіонат Одеської області з триатлону.
Дата: 29.09.2016 12:07
Чемпіонат України з дуатлону відбудеться в Житомирі цими вихідними, 1-2 жовтня. Змагання відбудуться на Богунії, за Ялинкою, на трасі Житомир - Новоград-Волинський. У перший день на старт індивідуальної гонки вийдуть дорослі та юніори, а в неділю змагатимуться в естафетах мікст.
Дата: 27.09.2016 10:10
Житомирянин, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Кохан виграв бронзу на чемпіонаті України з кросового дуатлону, який 24 вересня 2016 року відбувся в м. Києві.
Дата: 13.09.2016 13:58
Житомирянин, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Кохан, здобув срібло на фіналі Кубку України з триатлону на олімпійській дистанції, який відбувся 11 вересня 2016 року на курорті «Буковель». Й без того непросту дистанцію - 1,5 км. вплав, 40 км. вело та 10 км. бігу - ускладнив високогірний рельєф.
Дата: 01.09.2016 15:14
28 серпня 2016 року у м Харків відбувся чемпіонат України з триатлону на довгій дистанції. Спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули одне золото та два срібла.
Дата: 29.08.2016 08:45
Житомирська триатлетка Юлію Єлістратову здобула перемогу на етапі кубку Європи (ETU Triathlon Premium European Cup), який відбувся в чеських Карлових Варах 28 серпня. Наша спортсменка здобула перемогу з загальним часом 02:07:22, всього на секунду випередивши француженку Leonie Periault.
Дата: 22.08.2016 17:33
Тренер найсильнішої триатлетки України прокоментував її виступ на Олімпійських Іграх.
Дата: 19.08.2016 10:09
Любительский Х-триатлон "Gujva Challenge" відбудеться під Житомиром у неділю, 21 серпня. На учасників чекатимуть дві траси - "спринт" та "народна". Організатори заявляють ці змагання як аматорські. Вони пройдуть у форматі дружнього активного проведення вихідного дня без строгих правил, положень і т.п.
Дата: 17.08.2016 12:11
Житомирський триатлет і учасник трьох Олімпіад Данило Сапунов потрапив на п’єдестал пошани на турнірі серії IRONMAN.
Дата: 13.08.2016 13:57
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла етап Кубку Європи, який в суботу, 13 серпня, відбувся в норвежському місті Тьонсберг. Житомирянка вмпередила двох росіянок.
Дата: 28.07.2016 10:12
Паратриатлет із Житомира Володимир Степаненко здобув бронзову нагороду на міжнародних змаганнях з триатлону «Кубок м. Біла Церква», який відбувся 24 липня. Змагання складались з плавання-750 м. по відкритій водоймі, 20 км гонка на велосипедах, 5 км біг.
Дата: 18.07.2016 15:25
Одразу два чемпіонати України та Всеукраїнські змагання з триатлону «Дитяча триатлонна ліга» провели у Житомирі. Змагання тривали упродовж двох днів, 16 – 17 липня 2016 року, в Гідропарку, повідомляє ЖОВ НОК України.
Дата: 15.07.2016 12:38
Житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова взяли участь у традиційному етапі Кубка Європи зі спринту, який нещодавно відбувся в Тарту.
Дата: 11.07.2016 08:51
Житомирянка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку світу з триатлону, який 9-10 липня відбувся в Тисайвароші (Венгрія). Наша спортсменка програла менше двух десятих секунд переможниці змагань, американці Renee Tomlin.
Дата: 05.07.2016 09:57
У суботу-неділю, 16 - 17 липня 2016 року, в Житомирі, на території Гідропарку відбуватимуться дві наймасштабніші спортивні події цього літа - чемпіонат України з триатлону та І-ий Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «МАСТЕРС».
Дата: 02.07.2016 20:31
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону в спринті, який відбувся в суботу, 02 липня, в Холтені (Голандія). Спортсменка на секунду випередила італійку Giorgia Priarone та росіянку Валентину Запатріну.