Триатлон

Дата: 28.06.2016 13:15
Українці тріумфували на чемпіонаті Європи з акватлону, який 25-26 червня відбувся у Франції. Наші спортсмени у чоловічому заліку зайняли всі три призові місця. Перемогу святкував Олексій Сюткін з Черкас. Срібло дісталося житомирянину Єгору Мартиненку, який програв лідеру менше секунди. Третім став Дмитро Маляр.
Дата: 08.06.2016 15:19
Для полноценных тренировок триатлонистов в Житомире нужен бассейн длиной 50 метров. Об этом 8 июня в ОГА говорила чемпионка Европы по триатлону, житомирянка Юлия Елистратова.
Дата: 07.06.2016 10:08
Серебряный призер чемпионата Европы в Лиссабоне, лучшая триатлетка Украины, житомирянка Юлия Елистратова рассказала об ожиданиях от предстоящих Олимпийских Игр в Рио.
Дата: 06.06.2016 10:44
Житомиряни виграли чемпіонат України 2016 з триатлону в естафеті на Dnepr Triathlon Fest, який минулими вихідними, 4-5 червня, відбувся в Дніпрі.
Дата: 03.06.2016 11:56
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова офіційно кваліфікувалася на Олімпійські Ігри, що відбудуться в серпні 2016 року в Ріо-де-Жанейро. На головних змаганнях чотириріччя в Бразилії український триатлон буде представлений одним спортсменом.
Дата: 29.05.2016 09:16
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала другою на етапі чемпіонату Європи в Лісабоні, який відбувся 28 травня. Житомирянка лише 16 секунд програла переможниці етапу, британці India Lee. Третьою була Zsófia Kovács.
Дата: 19.05.2016 16:16
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова здобуває вже шосту медаль світового Кубка у своїй кар’єрі! Нагадаймо, що 7 травня наша триатлетка виграла бронзу на етапі кубка світу в Хуатулько (Мексиці).
Дата: 18.05.2016 10:59
Житомирський триатлет Єгор Мартиненко всьоме у своїй кар’єрі виграв чемпіонат України зі спринту і розповів офіційному сайту ФТУ про шлях до цього здобутку
Дата: 08.05.2016 09:49
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла бронзу на етапі кубка світу в Хуатулько (Мексиці), який відбувся у суботу, 7 травня. Наша спортсменка програла лідерці Jolanda Annen трохи більше 20 секунд. При тому, що на велоетапі у Єлістратової стався прокол і вона була вимушена зупигитися, щоб замінити шину.
Дата: 08.05.2016 00:15
Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв Bobritsa Sprint Triathlon Cup 2016, який 7 травня відбувся в селищі Бобриця, що на Київщині. Єгор всього на шість секунд випередив Сергія Курочкіна із Запоріжжя. Трійку лідерів у чоловіків замкнув Дмитро Маляр.
Дата: 05.05.2016 10:45
Успішно виступає в цьому сезоні у міжнародних та всеукраїнських змаганнях студентка факультету екології і права, майстер спорту України з триатлону Діана Машевська. Діана входить до складу юніорської команди України з триатлону і бере участь у міжнародних змаганнях. Про це повідомляє Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.
Дата: 27.04.2016 13:23
Більше двохсот атлетів взяли участь у  Чемпіонаті України з триатлону серед ДЮСШ, що відбувся цими вихідними в Житомирі. Юнаки та дівчата змагались на різних дистанціях у плаванні, велоперегонах та бігових змаганнях на різних дистанціях. Організатори змагань в Житомирі кажуть, наше місто обрано невипадково.
Дата: 27.04.2016 09:52
У Житомирі завершився триденний Чемпіонат України з триатлону. Житомирські спортсмени здобули медалі у категорії «юніори» – це Діана Машевська (перше місце) та Кирило Бойко (друге місце). У чемпіонаті в естафетах чоловіча житомирська команда завоювала «бронзу», а жіноча команда посіла друге місце.
Дата: 24.04.2016 13:51
Чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, клубів та серед ОШВСМ відбувся 22 – 24 квітня у Житомирі. Про це повідомляє ЖОВ НОК України.
Дата: 18.04.2016 09:00
Житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала четвертою на етапі Кубку Світу з триатлону, який 16 квітня відбувся в китайському місті Ченгду. Нашу спортсменку відділили від п'єдесталу всього дві секунди. Саме стільки Юля Єлістратова програла австрійці Lisa Perterer, яка фінішувала третьою. Перемогу в гонці у жінок святкувала американка Summer Cook.
Дата: 15.04.2016 14:11
Чемпіонат України з триатлону серед команд ШВСМ, ДЮСШ, СДЮШОР з клубіввідбудеться в Житомирі 22-24 квітня. Плавальний етап змагань прийматиме басейн "Авангард". Біговий та велоетапи проводитимуть на трассі Житомир-Новоград-Волинський. Спортсмени змагатимуться на дистанціях спринт (особистий залік) та суперспринт (командний залік).
Дата: 12.04.2016 13:25
Житомирські триатлети продовжують боротися за олімпійські ліцензії на змаганнях найвищого рівня. Хоча минулиі вихідні став для них не надто вдалим. Двоє наших триатлетів – Юлія Єлістратова та Данило Сапунов – 9 квітня взяли участь в етапі Чемпіонської серії, що відбувся в австралійському місті Голд Кост, і обоє фінішували всередині турнірної таблиці.
Дата: 07.04.2016 12:06
Житомирська триатлетка Діана Машевська провела зимовий тренувальний збір разом із дніпропетровськими спортсменами в Іспанії. Про це розповів віце-президент ФТУ Сергій Лисов, який перебуває разом зі збірною Дніпропетровської
Дата: 28.03.2016 16:48
Лидер сборной Украины по триатлону Юлия Елистратова начала соревновательный олимпийский сезон-2016. Выступив на первом этапе Мировой серии в Абу Даби (47 место), Елистратова перебралась в Австралию – там традиционно проходят первые в году турниры элитного уровня.
Дата: 18.03.2016 11:08
В австралійському місті Мулулаба минулими вихідними відбувся етап Кубка світу з триатлону, на якому виступили троє українських спортсменів. Найкращий результат показала житомирянка Юлії Єлістратової. Вона фінішувала на 12-му місці з 52-х спортсменок. Такий результат можна вважати дуже вдалим, якщо брати до уваги той факт, що Юлія лише входить у сезон.
Дата: 07.03.2016 17:15
Українські триатлети розпочали сезон міжнародних стартів. Данило Сапунов та Юлія Єлістратова представляли нашу державу на етапі Кубка світу в Абу-Дабі (ОАЕ). Обоє спортсменів фінішували всередині турнірної таблиці: Данило показав 24-й час, Юля – 47-й.