Триатлон

Дата: 08.10.2014 10:44
З 03 по 05 жовтня 2014 року у місті Житомирі пройшов чемпіонат України з триатлону в естафетах. В змаганнях брали участь спортсмени 8-ми областей, а перемогу святкували господарі змагань.
Дата: 07.10.2014 03:22
Федерація триатлону України представила склад Національної збірної України з триатлону
Дата: 06.10.2014 09:21
Другу поспіль бронзову медаль на етапах кубку світу з триатлону здобуває житомирська спортсменка Юлія Єлістратова. Нещодавно вона фінішувала третьою в Аланії. А на цих вихідних, 4-5 жовтня, житомирянка знову потрапила в трійку лідерів. Цього разу вже на етапі кубка світу в мексиканському Козумелі.
Дата: 01.10.2014 10:02
З 3 по 5 жовтня в Житомирі відбудеться Чемпіонат України з триатлону в естафетах, а також фінал Всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна ліга», які зберуть спортсменів зі всієї України
Дата: 29.09.2014 11:23
Українська триатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова виграла бронзову медаль на етапі Кубка світу в турецькому місті Аланья, який відбувся 27-28 вересня 2014 року
Дата: 23.09.2014 10:17
Українська тріатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді
Дата: 08.09.2014 09:39
Житомирська спортсменка Юлія Єлістратова виграла етап чемпіонату Європи з тріатлону, який в неділю, 7 вересня
Дата: 03.09.2014 09:38
Жіночий Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону, яки1 вінчав сезон Світової серії, завершився у канадському місті Едмонтон
Дата: 29.08.2014 03:28
Більше 3000 спортсменів із 73 країн світу  з'їхалися в канадське містечко Едмонтон, де з 27 серпня по 1 вересня триватиме на Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону 2014 року
Дата: 13.08.2014 12:09
Житомирські спортсмени, вихованці Обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) продовжують боротися за повернення Леонтія Самуня на посаду директора школи, звільненого в кінці травня. Підтримує його кандидатуру і найсильніша триатлетка України, лідер нашої збірної, житомирянка Юлія Єлістратова.
Дата: 06.08.2014 05:26
У Стамбулі (Туреччина) відбувся етап Кубка Європи з триатлону
Дата: 21.07.2014 10:09
Житомирські триатлетки тріумфували на чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, які відбулися в їх рідному місті Житомирі 18 липня
Дата: 16.07.2014 12:52
Чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції та Чемпіонат України в естафетах-мікст dsl,eltnmcz 18-19 липня 2014 року в Житомирі
Дата: 09.07.2014 03:29
На два дні, 5-6 липня, Черкаси стали центром триатлону України
Дата: 01.07.2014 05:32
Более 180 спортсменов приняли участие в престижных соревнованиях по триатлону, которые состоялись 28 июля в Киеве
Дата: 27.05.2014 03:31
Житомирянка, лидер сборной Украины, Юлия Елистратова стала победительницей этапа Кубка Европы по триатлону, который в суботу, 24 мая, состоялся в Украине - в Днепропетровске
Дата: 22.04.2014 03:41
Главная звезда украинской сборной  по триатлону, житомирянка Юлия Елистратова продолжает подготовку к сезону
Дата: 11.04.2014 04:13
Сильнейшая триатлонистка Украины, житомирянка Юлия Елистратова попала в Топ-10 украинских спортсменок модельной внешности по версии XSPORT
Дата: 03.04.2014 03:06
В воскресение в Окленде (Новая Зеландия) стартует Мировая серия триатлона (World Triathlon Series) – самые престижные соревнования в этом виде спорта после Олимпийских Игр
Дата: 17.03.2014 12:07