Триатлон

Дата: 26.02.2014 11:13
Житомирські триатлети відкрили змагальний сезон. На початку лютого в Одесі відбулися всеукраїнські змагання «Дитяча триатлонна ліга» та чемпіонат України з триатлону у приміщеннях і наші спортсмени показали там непогані результати.
Дата: 26.01.2014 12:00
Титул найсильнішого триатлета Європи третій рік поспіль здобуває житомирянин. Данило Сапунов захистив своє високе звання і в котре довів: стабільність є його головним козирем і головною ознакою професіоналізму.
Дата: 17.01.2014 06:37
Житомирянка, найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова розповіла про свої плани на майбутнє та розвиток триатлону в Україні.
Дата: 25.12.2013 12:00
Головний тренер збірної України Едуард Панін, підбиваючи підсумки сезону 2013, розповів про успіхи житомирських триатлетів Юлії Єлістратової, Єгора Мартиненко та шалений злет кар'єри Олександри Степаненко.
Дата: 03.12.2013 12:00
На останньому для себе старті календарного 2013 року житомирянка Юлія Єлістратова виграла Міжнародний турнір New World International Triathlon Cup, який відбувся в Гонконзі 1 грудня.
Дата: 30.07.2013 12:00
25-28 липня 2013 року на базі мисливсько-рибальського господарства «Майдан» в с. Верещиця на Яворівщині відбувся Кубок України з триатлону (етап) на приз «Кубок Розточча», відкритий чемпіонаті України з триатлону на довгій дистанції та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст (молодь).
Дата: 01.11.2013 12:00
Склад Майстрів спорту ЖДУ поповнив молодий та перспективний житомирський триатлоніст, студент факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Віктор Генчиков