Триатлон

Дата: 23.09.2014 10:17
Українська тріатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді
Дата: 08.09.2014 09:39
Житомирська спортсменка Юлія Єлістратова виграла етап чемпіонату Європи з тріатлону, який в неділю, 7 вересня
Дата: 03.09.2014 09:38
Жіночий Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону, яки1 вінчав сезон Світової серії, завершився у канадському місті Едмонтон
Дата: 29.08.2014 03:28
Більше 3000 спортсменів із 73 країн світу  з'їхалися в канадське містечко Едмонтон, де з 27 серпня по 1 вересня триватиме на Гранд-фінал чемпіонату світу з триатлону 2014 року
Дата: 13.08.2014 12:09
Житомирські спортсмени, вихованці Обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ) продовжують боротися за повернення Леонтія Самуня на посаду директора школи, звільненого в кінці травня. Підтримує його кандидатуру і найсильніша триатлетка України, лідер нашої збірної, житомирянка Юлія Єлістратова.
Дата: 06.08.2014 05:26
У Стамбулі (Туреччина) відбувся етап Кубка Європи з триатлону
Дата: 21.07.2014 10:09
Житомирські триатлетки тріумфували на чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, які відбулися в їх рідному місті Житомирі 18 липня
Дата: 16.07.2014 12:52
Чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції та Чемпіонат України в естафетах-мікст dsl,eltnmcz 18-19 липня 2014 року в Житомирі
Дата: 09.07.2014 03:29
На два дні, 5-6 липня, Черкаси стали центром триатлону України
Дата: 01.07.2014 05:32
Более 180 спортсменов приняли участие в престижных соревнованиях по триатлону, которые состоялись 28 июля в Киеве
Дата: 27.05.2014 03:31
Житомирянка, лидер сборной Украины, Юлия Елистратова стала победительницей этапа Кубка Европы по триатлону, который в суботу, 24 мая, состоялся в Украине - в Днепропетровске
Дата: 22.04.2014 03:41
Главная звезда украинской сборной  по триатлону, житомирянка Юлия Елистратова продолжает подготовку к сезону
Дата: 11.04.2014 04:13
Сильнейшая триатлонистка Украины, житомирянка Юлия Елистратова попала в Топ-10 украинских спортсменок модельной внешности по версии XSPORT
Дата: 03.04.2014 03:06
В воскресение в Окленде (Новая Зеландия) стартует Мировая серия триатлона (World Triathlon Series) – самые престижные соревнования в этом виде спорта после Олимпийских Игр
Дата: 17.03.2014 12:07
Житомирський триатлет Єгор Мартиненко успішно розпочав змаганльний сезон
Дата: 26.02.2014 11:13
Житомирські триатлети відкрили змагальний сезон. На початку лютого в Одесі відбулися всеукраїнські змагання «Дитяча триатлонна ліга» та чемпіонат України з триатлону у приміщеннях і наші спортсмени показали там непогані результати.
Дата: 26.01.2014 12:00
Титул найсильнішого триатлета Європи третій рік поспіль здобуває житомирянин. Данило Сапунов захистив своє високе звання і в котре довів: стабільність є його головним козирем і головною ознакою професіоналізму.
Дата: 17.01.2014 06:37
Житомирянка, найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова розповіла про свої плани на майбутнє та розвиток триатлону в Україні.
Дата: 25.12.2013 12:00
Головний тренер збірної України Едуард Панін, підбиваючи підсумки сезону 2013, розповів про успіхи житомирських триатлетів Юлії Єлістратової, Єгора Мартиненко та шалений злет кар'єри Олександри Степаненко.
Дата: 03.12.2013 12:00
На останньому для себе старті календарного 2013 року житомирянка Юлія Єлістратова виграла Міжнародний турнір New World International Triathlon Cup, який відбувся в Гонконзі 1 грудня.